از این به‌بعد می‌توانید کامنت‌های اینستاگرام را فیلتر کنید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

اوایل تابستان امسال بود که اینستاگرام، دسترسی فیلتر کردن کلمات توهین‌آمیز در کامنت را در اختیار کاربران رده‌بالای خود قرار داد؛ قابلیتی که به کمک آن کاربران می‌توانند کاری کنند که کسی نتواند برای آن‌ها کامنت‌های توهین‌آمیز بگذارد.

بر اساس جدیدترین اخبار منتشرشده، قابلیت فیلتر کردن کلمات توهین‌آمیز در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام در اختیار تمام کاربران قرارگرفته است. با استفاده از این قابلیت، کاربران می‌تواند به‌صورت کاملا اختیاری، کلماتی که در نظرشان توهین‌آمیز است را فیلتر کرده و اجازه‌ی استفاده از آن‌ها را به دیگر کاربران این شبکه ندهند. گفتنی است که این تنظیمات برای حساب کاربری هر شخص به‌صورت جداگانه تنها با کلیک کردن روی یک دکمه انجام می‌شود. به خاطر داشته باشید که در کنار اضافه شدن این قابلیت کاربردی، در به‌روزرسانی جدید اینستاگرام، صفحه‌ی بخش نظرات هم دست‌خوش تغییرهای شده است؛ در این تغییر‌ها، الگوریتمی به بخش نظرات اضافه‌شده که به‌صورت خودکار، کامنت‌هایی که از نظر محتوا به موضوع عکس آپلود شده نزدیک‌تر است را رده‌بندی کرده و در صدر دیگر کامنت‌های قرار می‌دهد.

1

در نظر داشته باشید که حدود ۲ ماه پیش برای اولین بار، بخشی از اطلاعات این به‌روزرسان اینستاگرام در خبرگزاری واشنگتن به شکل یک شایعه به بیرون درز کرده بود.

منبع: The Verge

‌‌‌‌‌

مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالا

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

۴ دیدگاه
 1. bijan

  یک اتفاق عالی امیدوارم اینطوری یکم از آبروریزی ها کاسته بشه.

 2. امین

  فکر کنم اینو فقط به خاطر ایرانی ها اضافه کرده!!

 3. عرفان

  ای پی ایران. رو که فعلا بستن.
  حداقل شما بگید چیکار کنیم

 4. محمد سیفی

  خدارو شکر

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما