با این بازی، برنامه‌‌‌نویسی‌ یاد بگیرید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

برنامه نویسی کم کم خودش را به عنوان زبان دوم هر انسانی معرفی می‌کند. تا چند سال آینده همه باید برنامه نویسی بلد باشند. همین موضوع باعث شده که شرکت‌های مختلف به دنبال راه‌های جدیدی برای آموزش برنامه نویسی و بالابردن مهارت افراد مختلف در این زمینه باشند. تا این لحظه اسباب ‌بازی و خوراکی‌های مختلفی برای آموزش برنامه نویسی ساخته شده و اکنون نوبت به یک بازی تحت مرورگرهای اینترنتی رسیده که با انجام دادن آن برنامه نویس بهتری خواهید شد.

با رفتن به سایت Codingame.com می‌توانید مهارت برنامه نویسی خودتان را افزایش دهید.

با مراجعه به سایت codingame.com می‌توانید یک بازی تیراندازی را تجربه کنید که در هر لحظه سخت‌تر می‌شود. چالش بازی هم اینجاست که باید با کدهای برنامه نویسی مناسب دشمنان را از بین ببرید. یک خط فرمان در این بازی دیده می‌شود که می‌توانید در آن از کدهای C++، Javascript، PHP و Swift استفاده کنید. نسبت به هر برنامه‌ای که انتخاب می‌کنید، چالش‌های بازی هم متفاوت می‌شوند و باید یکسری کارهای مختلف انجام دهید.

codingame

در ابتدا به نظر می‌رسد که بازی روند آسانی دارد و چالش‌های آن چندان سخت نیستند؛ اما خود سازندگان به این موضوع اشاره کرده‌اند که بازی آن‌ها برای برنامه نویس‌های تازه کار مناسب نخواهد بود و بهتر است که افراد با مقدمات برنامه نویسی آشنایی داشته باشند. اگر می‌خواهید مهارت برنامه نویسی خودتان را افزایش دهید، این بازی را از دست ندهید.

منبع: thenextweb

‌‌‌‌‌

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. وحید

    اگه نسخه آفلاین میداشت خیلی خوب می بود

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما