بازی بعدی بتمن در راه است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

استودیوی بازی‌سازی Warner Bros. Montreal در سال ۲۰۱۰ میلادی تاسیس شده است و این استودیو را به خاطر ساخت بازی «بتمن: ریشه‌های آرکام» (Batman: Akrham Origins) می‌شناسیم. طبق خبری که به تازکی منتشر شده، از زمان عرضه‌ی این بازی تا به امروز، استودیوی مونترال برادران وارنر مشغول ساخت دو بازی بوده است:‌ یک بازی بر اساس مجموعه کمیک‌های Suicide Squad و یک بازی جدید بتمن.

بازی بعدی بتمن را سازندگان Arkham Origins می‌سازند.

منابعی اخیرا به وب‌سایت کوتاکو گفته‌اند که ساخت بازی Suicide Squad در استودیوی مونترال برادران وارنر لغو شده است و این استودیو، از این پس تمام تمرکز خود را روی ساخت بازی بتمن خواهد گذاشت. قرار است نقش اصلی این بازی بتمن، «دیمین وین» (Damian Wayne)، پسر بروس وین باشد.

suicide-squad

فیلم Suicide Squad

خبرها به این موضوع اشاره دارند که پروژه‌ی ساخت بازی Suicide Squad از دو سال پیش شروع شده بود. با این حال، این پروژه با فراز و نشیب‌های زیادی همراه بوده و در نهایت، شرکت برادران وارنر ساخت آن را لغو کرده است. ظاهرا بازی Suicide Squad تمام افراد این گروه ضد-قهرمانی را در خودش جای داده بوده و از نظر ساختار، یک بازی با محوریت همکاری شخصیت‌ها و بازی‌کننده‌ها بوده است.

اگر بازی Arkham Origins Blackgate که برای کنسول‌های Nintendo 3DS و PlayStation Vita عرضه شده بود را بازی کرده باشید، احتمالا به خاطر دارید که این بازی در پایان‌اش به گروه Suicide Squad اشاره کرده بود. حتی در فیلم انیمیشنی Assault on Arkham که قبل از بازی «بتمن: شوالیه آرکام» (Batman: Arkham Knight) عرضه شده بود، این گروه نقش بزرگی داشتند.

batman-arkham-origins-2

بازی بتمن: ریشه‌های آرکام (Batman: Arkahm Origins)

از بازی بتمن استودیوی مونترال برادران وارنر اطلاعات زیادی در دست نداریم، به غیر از اینکه قرار بود این بازی در ماه جاری میلادی رونمایی شود. این اتفاق هنوز نیافتاده است و با توجه به اینکه مدیر استودیوی Warner Bros. Montreal به تازگی عوض شده است، ممکن است بازی بتمن به این زودی‌ها هم عرضه نشود.

با اینکه بازی Arkham Origins اصلا به خوبی بتمن‌های ساخته‌ی استودیوی بازی‌سازی «راک‌استدی» نبود؛ یعنی بازی‌های «تیمارستان آرکام»، «شهر آرکام» و «شوالیه‌ی آرکام»، با این حال باز هم از این بازی لذت بردیم.

تا انتشار اطلاعات بیشتر از بازی بعدی بتمن، صبر می‌کنیم.

منبع: Kotaku

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. رضا

    یقینا ساختن بازی به خوبی سه گانه راک استدی کار سختی هست اما خوب بتمن ریشه ها از بسیاری جهات بازی خوبی بود، حتا به نظرم باس فایت های بازی از آرکام نایت هم بهتر بود اما مهم ترین مشکل بازی این بود که تیم سازنده حاضر به هیچ ریسک کردنی نشد و یه بازی که تقریبا مشابه نسخه قبلی بود منتشر کرد ولی در صورتی که راک استدی تو هر نسخه بازی رو به سطح بلوغ بالا تری برد. اگه این استودیو هم سخت کار کنه و دنبال یه نوآوری باشه، البته تغییرات صرف هیچ کمکی به بهتر شدن بازی نخواهد کرد.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما