بازی کارتی Elder Scrolls: Legends روی اندروید و iOS عرضه شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

بازی کارتی The Elder Scrolls: Legends از دیروز روی دو پلتفرم iOS و اندروید عرضه شده است. این بازی به صورت رایگان روی فروشگاه‌های اپل و گوگل قرار گرفته است. با این حال، امکان خرید بسته‌های کارت در Legends وجود دارد.

در The Elder Scrolls: Legends می‌توان در سمت چپ یا راست کارت قرار داد.

همانطور که از نام بازی پیداست، این بازی کارتی در مجموعه بازی‌های The Elder Scrolls جای می‌گیرد. این بازی در ابتدا یک سالی به صورت آزمایشی روی کامپیوتر عرضه شده بود و در فروردین ماه امسال، نسخه‌ی نهایی آن به کامپیوتر آمد. مدتی نگذشت که بتسدا یک نسخه هم برای آیپد عرضه کرد. ولی گوشی‌های اپل و دستگاه‌های اندرویدی تا دیروز امکان تجربه‌ی این بازی را نداشتند.

بازی کارتی بتسدا، با ارایه‌ی خط‌های مختلفی که می‌توان در آن کارت قرار داد، خودش را با عناوینی مثل Magic: The Gathering یا Hearthstone جدا کرده است. این بازی‌ها فقط یک خط برای قرار دادن کارت دارند. با این حال، در The Elder Scrolls: Legends می‌توان در سمت چپ یا راست کارت قرار داد. بازی‌کننده‌ها باید تصمیم بگیرند که آیا می‌خواهند نیروهای خود را پخش کنند، یا اینکه در یک خط بمانند و صدمه‌ی بیشتری وارد کنند.

بتسدا The Elder Scrolls: Legends را با همکاری «پاول دنن» (Paul Dennen) طراحی کرده که کارنامه‌ای بلند و بالا در طراحی بازی‌های تخته‌ای و رومیزی دارد. «پیت هاینز» (Pete Hines)، سخنگوی شرکت بازی‌سازی بتسدا و چهره‌ای که این شرکت با او شناخته می‌شود، خودش یکی از بازیکنان قدیمی Magic و از قهرمانان این بازی است.

می‌توانید از لینک‌های زیر، بازی را برای پلتفرم‌های مورد نظر خود دانلود کنید.

 

منبع: Polygon

 

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما