خالق Doom و Quake بازی جدیدی در دست ساخت دارد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

«جان رومرو» (John Romero)، از خالقان بازی Doom و Quake، خبر از ساخت یک اکشن اول‌شخص جدید داده است. بازی Blackroom که توسط استودیوی جدید رومرو یعنی Night Work Games ساخته می‌شود، قرار است حس بازی کردن اکشن‌های اول‌شخص تند و سریع و قدیمی را تکرار کند.

ساخت یک بخش داستانی ۱۰ ساعته برای Blackroom برنامه‌ریزی شده است.

جان رومرو و «آدرین کارمک» (Adrian Carmack)، که هر دو از موسسان استودیوی بازی‌سازی «اید سافتویر» (id Software) هستند، پروژه‌ی ساخت بازی Blackroom را در وب‌سایت کیک‌استارتر قرار داده و درخواست ۷۰۰ هزار دلار بودجه را کرده‌اند.

BlackRoom-2

رومرو در معرفی پروژ‌ه‌ی جدیدش گفته است که می‌خواهند یک اکشن اول‌شخص مهارت-محور بسازند. قرار است تا بتوانید در بازی به سریع‌ترین حالت ممکن حرکت کنید. نقشه‌ها هم مثل بازی‌های قدیمی، پر از اتاق‌ها و راهروهای مخفی خواهند بود.

بازی Blackroom در حال حاضر فقط قرار است برای دو پلتفرم ویندوز و مک ساخته شود. زمان عرضه‌ی بازی هم فعلا برای زمستان سال ۲۰۱۸ برنامه‌ریزی شده، اما با توجه به اینکه اکثر پروژه‌های کیک‌استارتر با تاخیرهای زیادی مواجه می‌شوند، اگر از ما می‌شنوید، باید بیشتر منتظر عرضه‌ی بازی بمانید.

در حال حاضر، ساخت یک بخش داستانی ۱۰ ساعته برای Blackroom برنامه‌ریزی شده است. بخش چندنفره‌ای هم در بازی وجود خواهد داشت.

BlackRoom-3

موسیقی بازی را هم قرار است «جرج لینچ»، گیتاریست گروه Dokken بسازد؛ در نتیجه می‌توانیم منتظر یک موسیقی سنگین و تند برای بازی هم باشیم.

اگر می‌خواهید به پروژه‌ی ساخت Blackroom کمک کنید، به صفحه‌ی این بازی در کیک‌استارتر سر بزنید.

منبع: Gamespotبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. محمدرضا

    من الان فقط می تونم حمایت معنوی از این بازی انجام بدم.

  2. DOOMER DOOMER

    تیم DOOM هیچ وقت نباید از هم جدا می شدن. امیدوارم رومرو ایبندفعه هم انقلابی تو بازیای اول شخص به وجود بیاره.یکی بالاخره باید اینکارو بکنه و کی بهتر از رومرو.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما