[E3 2016] بسته‌ی الحاقی Destiny: Rise of Iron برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در راه است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

براساس اطلاعات قرار گرفته در سایت بازی Destiny به نظر می‌رسد که نسخه‌ی جدید این بازی با عنوان Destiny: Rise of Iron برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دست ساخت است و در تاریخ ۳۰ شهریور ماه راهی بازار می‌شود.

این بسته‌ی الحاقی جدید بازی Destiny در چند روز گذشته سر و صدای زیادی به راه انداخته و حتی تصویری هم از آن لو رفته است. حتی استودیوی Bungie هم گفته که قصد دارد فردا به شکل رسمی از این بازی رونمایی کند.

تصویر لو رفته از این بازی

تصویر لو رفته از این بازی

با توجه به تصویری که از این نسخه منتشر شده، بازی Destiny: Rise of Iron برای ایکس‌باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن ۳ عرضه نمی‌شود و تنها در انحصار کنسول‌های نسل هشتم خواهد بود. همچنین باید به این موضوع اشاره کنیم که این بازی در فروشگاه‌های آنلاین ایکس‌باکس در آمریکا، انگلیس و استرالیا هم دیده شده بود.

صفحه‌ی مخصوص این بازی در فروشگاه آنلاین ایکس‌باکس

صفحه‌ی مخصوص این بازی در فروشگاه آنلاین ایکس‌باکس

براساس اطلاعات لو رفته از این نسخه، به نظر می‌رسد که داستان Destiny: Rise of Iron در روسیه‌ی قدیم رخ می‌دهد و به همین دلیل ماجراهای بازی در سیاره‌ی زمین رخ خواهد داد.

این بازی ویژگی‌های جدیدی را پیش روی بازی‌کننده‌ها قرار می‌دهد و شامل نقشه‌ها، قدرت‌ها، مودهای جدیدتر و دشمنان تازه می‌شود. هنوز مشخص نشده که این عنوان به چه میزان فضای خالی روی هارد کنسول‌ها نیاز دارد، اما بسته‌ی الحاقی قبلی این عنوان که Taken King نام داشت ۱۴ گیگابایت فضای خالی می‌خواست.

اطلاعات لو رفته از Rise of Iron

اطلاعات لو رفته از Rise of Iron

این بازی فردا به شکل رسمی معرفی خواهد شد و قطعا تریلر جدیدتری هم از آن منتشر می‌شود. در نمایشگاه E3 2016 هم خبرهای بیشتری از این عنوان منتشر خواهد شد. با دیجی‌کالا مگ همراه باشید تا از تمام اتفاقات E3 امسال با خبر شوید.

منبع: VG247

‌‌‌‌‌‌‌

E3_News

‌‌‌‌‌‌
کانال تلگرام دیجی کالا مگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما