بازی Metro 2033: Wars برای پلتفرم‌های موبایل عرضه شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه

بازی «مترو ۲۰۳۳: جنگ‌ها» (Metro 2033: Wars) توسط استودیوی DaSuppa Games برای پلتفرم‌های موبایل اندروید، iOS و ویندوزفون راهی بازار شد.

بازی Metro 2033: Wars برای پلتفرم‌های ویندوزفون، اندروید و iOS راهی بازار شده است.

استودیوی ۴A Games مجموعه بازی‌های مترو را با الگوبرداری از کتاب‌هایی با همین نام تولید و راهی بازار کرد. تاکنون دو قسمت با نام‌های Metro 2033 و Metro: Last Light برای کامپیوترهای شخصی و کنسول‌های بازی عرضه شده است؛ اما به نظر می‌رسد که بازی‌کننده‌ها می‌توانند دنباله‌ی این مجموعه بازی‌ها را در قالب یک بازی نقش‌آفرینی روی پلتفرم‌های موبایل تجربه کنند.

روند بازی اندکی شبیه به عنوان XCOM و قسمت‌های اول مجموعه بازی‌های فال‌آوت است. این عنوان در سبک نقش‌آفرینی-نوبتی ساخته شده و سازندگان قول داده‌اند که داستان آن هم بتواند نظر بازی‌کننده‌ها را به سمت خودش جلب کند. سازندگان گفته‌اند که جنگ بین گروه‌های مختلف در این بازی هسته‌ی اصلی «روندبازی»(Game Play) و داستان را شامل می‌شوند.

بازی «مترو ۲۰۳۳: جنگ‌ها» برای سیستم‌های ویندوزفون رایگان است و روی فروشگاه اپل با قیمت ۹٫۹۹ دلار و روی فروشگاه گوگل پلی هم با قیمت ۷٫۹۹ دلار عرضه شده است.

اگر به مجموعه بازی‌های مترو علاقه‌مند هستید، تجربه‌ی Metro 2033: Wars برای سیستم‌های اندروید، iOS و ویندوزفون برای شما هیجان‌انگیز خواهد بود.

در ادامه می‌توانید برخی تصاویر و تریلر منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید.

 

‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Digital Trendsبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما