بازی Sea of Thieves در ۱ به رکورد ۱ میلیون گیمر رسید

۲ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۰ ۲ فروردین ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Sea of Thieves

بازی Sea of Thieves در ۱ روز توانست به رکورد ۱ میلیون گیمر دست پیدا کند. این موضوع نشان می‌دهد که این عنوان در کمتر از ۲۴ ساعت توانسته ۱ میلیون نسخه فروش داشته باشد. بازی Sea of Thieves یک بازی آنلاین به حساب می‌آید و استقبال گیمرها از آن در نوع خودش بسیار جالب است.

استودیوی بازی‌سازی Rare سازنده این عنوان به این موضوع اشاره کرد که بازی سرورهای بازی به دلیل استقبال زیاد گیمرها با کمی مشکل مواجه شده‌، اما بازی برای همه کاربران در دسترس است. البته گفته شده برای برطرف کردن مشکلات، سرورها برای چند ساعت خاموش می‌شوند.

در بازی Sea of Thieves گیمرها می‌توانند خودشان را در نقش دزد دریایی قرار دهند و با کشتی و تیمی خودشان به کارهای مختلفی دست بزنند.

مایکروسافت چند وقت پیش اعلام کرد که با گیمرها با خرید کنسول ایکس‌باکس وان ایکس، نسخه دیجیتالی بازی Sea of Thieves را هم به رایگان دریافت می‌کنند.

منبع: vg247

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar علیرضا

    با سلام . آقا مجید من یک سوالی از شما دارم، من یک علاقه مند به حوزه بازی سازی هستم ولی رشته ای که می خونم هیچ ربطی به تکنولوژی نداره . میخواستم بدونم شما که تجربه حضور در کلاس های TGC 2017 رو دارید آیا در کلاس های سطح مبتدی از صفر شروع می کنند یا یک پیش زمینه ای باید وجود داشته باشد ؟

  2. Avatar امیر

    متای بازی 67 شد اقای نوردوست
    feel the power