با ویژگی‌های گوشی Mate 10 و Mate 10 Pro آشنا شوید

۲۵ آذر ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
میت ۱۰

محصولات Mate 10 و Mate 10 Pro محصولاتی هستند که ارزش های زیادی برای ارائه به کاربران دارند. این گوشی های هوشمند با هوش مصنوعی خود در کنار سیستم عامل آندوریید ۸.۰ و رابط کاربری EMUI 8.0 قابلیت های جالبی را در اختیار کاربران قرار می دهند. EMUI یا همان Emotion User Interface پوسته سفارشی شده‌ای است که هوآوی برای سیستم عامل آندورید طراحی کرده است. این رابط کاربری موجب می‌شود که سیستم عامل در مجموع سریع تر و بهینه تر کار کرده و تجربه بهتری را برای کاربران ایجاد کنند. آخرین نسخه EMUI نسخه ۸.۰ است که اگر با آن آشنا نیستید در ادامه می توانید با ۵ نکته جالب در این خصوص آشنا شوید:

 • EMUI 8.0 هوشمند است و می تواند رفتار شما را پیش بینی کند

یکی از اهداف هوآوی از عرضه رابط کاربری اختصاصی خود این بوده که بازده کاری گوشی طی استفاده طولانی مدت حفظ شود چراکه یکی از مشکلات رایج سیستم عامل اندروید، کند شدن آن پس از چند ماه استفاده است. در واقع EMUI خیال کاربران را از کند شدن گوشی پس از ماه ها استفاده راحت کرده است. در نسخه آخر EMUI یعنی نسخه ۸.۰ علاوه بر حفظ سرعت و پایداری سیستم حتی پس از ۱۸ ماه استفاده، مزیت بزرگ دیگری نیز وجود دارد و آن پیش بینی رفتار کاربران بر مبنای رفتار قبلی او با گوشی بوده است. به این ترتیب با پیش بینی این رفتار، گوشی در هر لحظه می تواند پیش بینی کند که کاربر قصد بهره گیری از چه نرم افزاری را دارد و تا چه میزان از منابع سیستمی و پردازشی باید به او اختصاص یابد. به این ترتیب برنامه هایی که شما بیشتر از آنها استفاده می کنید سریع تر باز می شوند.

 

 • تشخیص حرکت مفصل انگشتان روی صفحه نمایش

گوشی‌های هوآوی با رابط کاربری EMUI تنها گوشی هایی در بازار هستند که می‌توانند ضربه مفصل انگشت را از لمس نوک انگشتان تشخیص و تمیز دهند. به این ترتیب شما با خم کردن انگشت و ضربه مفصل انگشت به صفحه نمایش و کشیدن آن به اشکال مختلف امکان کارهای مختلف مانند عکس گرفتن از صفحه، تقسیم صفحه نمایش، فیلم برداری از صفحه نمایش و کارهای دیگری را خواهید داشت.

 میت ۱۰

 • جابجایی بین دو هویت کاربری، ساده مثل خوردن یک تکه کیک!

آیا شما از دو گوشی هوشمند برای جداسازی هویت های شخصی و تجاری خود در شبکه های اجتماعی از یکدیگر بهره می‌گیرید؟ از این پس شما با EMUI 8.0 در گوشی های Mate 10  و Mate 10 Pro می توانید از قابلیت App Twin بهره بگیرید و به یک نرم افزار با اکانت های کاربری متفاوت در یک زمان متصل شوید.

میت ۱۰

 • فضای خصوصی برای اطلاعات شخصی:

چه کسی گفته گوشی های هوشمند نمی‌توانند خصوصی و امن باشند؟ گوشی های جدید Mate 10 و Mate 10 Pro یک فضای مخصوص با عنوان Private Space در اختیار شما می‌گذارد که عکس و اسناد خصوصی شما فقط در اختیار شما باشد. به محض مخفی کردن اطلاعات شخصی خود در این فضا شما می‌توانید محتواهای تلفن همراه خود را بدون نگرانی از دیده شدن اطلاعات شخصی به دوستان خود نشان دهید.

گوشی میت ۱۰

 • HUAWEI Share راهکاری سریع، آسان و کارآمد

به اشتراک گذاشتن فایل ها اگر فایل ها بزرگ باشند یا سرعت ارتباط ضعیف باشد می تواند دردسر زیادی برای شما ایجاد کند. با HUAWEI Mate 10 و HUAWEI Mate 10 Pro به اشتراک گذاری اطلاعات می تواند ساده و سریع باشد و به ارتباط اینترنت هم نیازی ندارد. با وجود EMUI نسخه ۸.۰ شما می توانید تا ۱۰۰ برابر سریع تر از بلوتوث اطلاعات خود را به اشتراک بگذارید. به علاوه در این گوشی ها با امکان Phone Clone شما امکان دارید خیلی سریع اطلاعات گوشی قدیمی خود را (چه آندورید چه iOS) به گوشی جدید خود منتقل کنید.

گوشی میت ۱۰ پرو

‌‌‌‌

برای عضویت در خبرنامه و شرکت در قرعه‌کشی از اینجا ثبت‌نام کنید:

  برچسب‌ها :
  دیدگاه شما

  loading...
  بازدیدهای اخیر
  بر اساس بازدیدهای اخیر شما
  تاریخچه بازدیدها
  مشاهده همه