برن‌آوت پارادایز روی پلی‌استیشن۴ عرضه می‌شود

۱۷ دی ۱۳۹۶ | ۱۰:۰۰ ۱۷ دی ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Burnout Paradise

الکترونیک آرتز خبر داده است که می‌خواهد یک نسخه‌ی HD و بازسازی شده از بهترین بازی مسابقه‌ای تاریخ عرضه کند؛ ولی فقط در ژاپن. بازی «برن‌آوت پارادایز» (Burnout Paradise) قرار است در روز ۱۶ مارس روی کنسول پلی‌استیشن۴ در ژاپن عرضه شود.

قرار است نسخه‌ی پلی‌استیشن۴ در ژاپن به صورت فیزیکی عرضه شود.

نسخه‌ی پلی‌استیشن۴ این بازی طبق گفته‌ی الکترونیک آرتز بازسازی شده است. برن‌آوت پارادایز در سال ۲۰۰۸ روی پلی‌استیشن۳ و ایکس‌باکس۳۶۰ و یک سال بعد از آن روی کامپیوتر عرضه شده بود.

یک ماه پیش شایعاتی از عرضه‌ی دوباره‌ی برن‌آوت پارادایز روی پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس وان شنیده بودیم. تصور می‌کنیم به زودی الکترونیک آرتز رسما از عرضه‌ی دوباره‌ی این بازی خارج از ژاپن هم بگوید.

بازی Burnout Paradise

قرار است نسخه‌ی پلی‌استیشن۴ در ژاپن به صورت فیزیکی عرضه شود. با این حال، پیش‌بینی می‌کنیم نسخه‌های غربی این بازسازی که روی پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس وان عرضه می‌شوند، فقط دیجیتال باشند.

برن‌آوت پارادایز آخرین شماره از مجموعه بازی‌ها برن‌آوت است و بهترین سیستم‌ها و مکانیک‌های این مجموعه را در خود جای داده. سازندگان بازی‌های برن‌آوت سال‌هاست که از الکترونیک آرتز جدا شده‌اند و اعضای استودیوی «کرایتریون گیمز» هم همگی به «گوست گیمز» پیوسته‌اند و نید فور اسپید می‌سازند.

امیدواریم الکترونیک آرتز یک نسخه از برن‌آوت پارادایز را روی نینتندو سوییچ هم عرضه کند.

منبع: Gematsu

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar محمد پی جی

    واقعا انقد خوشحالم که در پوست خود نمی گنجم.
    ای بازی واقعا بهترین بازی ریسینگ تارخ بوده که خوشبختانه من اونو بازی کردم.خیلی خوشحام که روی ps4 میتونیم این تجربه عالی رو دوباره داشته باشیم.