بروزرسان جدید ویندوز ۱۰ قابلیت‌های کورتانا را افزایش می‌دهد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
ّWindows 10 Cortana

در بروزرسان جدید ویندوز ۱۰ که تا مدتی دیگر عرضه می‌شود، کاربران می‌توانند با سه زبان جدید با دستیار صوتی «کورتانا» (Cortana) ارتباط برقرار کنند.

در بروزرسان جدید ویندوز ۱۰، کورتانا از سه زبان جدید پشتیبانی می‌کند.

به‌تازگی بروزرسان جدید ویندوز ۱۰ در اختیار برخی کاربران قرار گرفته و مشخص شده که دستیار صوتی این سیستم‌عامل با زبان‌های پرتغال (برزیلی)، اسپانیایی (مکزیکی) و فرانسوی (کانادایی) هم کار می‌کند. مایکروسافت در وبلاگ رسمی خودش گفته:” از آنجایی که استقبال از کورتانا در کشورهای برزیل و مکزیک بسیار زیاد بود، این دستیار صوتی را برای این کشورها شخصی‌سازی کردیم.”

از دیگر ویژگی‌های جدیدی که به کورتانا اضافه شده می‌توان به امکان اضافه کردن «یادآور» (Reminder) برای قرارهایی که هنوز از روز آن‌ها اطلاع ندارید، اشاره کرد. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد که بتوانند برای قرارهایی که هنوز روزی برای آن‌ها در نظر نگرفته‌اند، برنامه‌ریزی کنند.

در بروزرسان جدید ویندوز ۱۰ صفحه قفل و صفحه ورود به سیستم عامل هم تغییر کرده و اکنون کاربران با یک عکس پس‌زمینه در این قسمت‌ها مواجه می‌شوند. در این بروزرسان برخی از باگ‌های موجود در ویندوز ۱۰ از بین رفته و کورتانا بهتری اجرا می‌شود.

این بروزرسان از مدتی دیگر به شکل خودکار روی سیستم‌هایی که از سیستم عامل ویندوز ۱۰ استفاده می‌کنند، نصب خواهد شد.

منبع: Engadgetبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما