امکان انتقال باقی‌مانده بسته اینترنت توسط شاتل موبایل ممکن شد

۲۴ مهر ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شاتل موبایل به عنوان اولین اپراتور تلفن همراه در کشور، امکان انتقال بخشی از باقی مانده بسته‌های اینترنت همراه به دوره بعد را برای مشترکین سیم کارت های خود امکان پذیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، قابلیت منحصر به فرد انتقال باقی مانده ترافیک بسته‌های اینترنت زمانی فعال می‌شود که در بسته‌های مرتبط، اعتبار زمانی بسته خریداری شده به پایان رسیده اما حجم دیتای مشترک به طور کامل مصرف نشده باشد. در این حالت، مشترک می‌تواند با تمدید بسته قبلی برای دوره زمانی مشابه، بخشی از باقی ‌مانده بسته فعلی خود را به دوره زمانی بسته جدید منتقل کند.

بنابر این گزارش، شاتل موبایل طرح‌ها و بسته‌های متنوع و مقرون به صرفه‌ای به مشترکین خود ارائه کرده که تجربه متفاوتی از خدمات تلفن همراه ۳G، ۴G و ۴.۵G را به آنها عرضه می‌کند. شاتل موبایل در حال حاضر، ۲۴ بسته شامل بسته‌های آغازین، بسته افزایشی اینترنت همراه با قابلیت تمدید خودکار به همراه دقایق رایگان مکالمه و دسترسی به خدمات سینمایی نماوا را اختیار مشترکین سیم کارت های خود قرار داده است.

‌‌‌‌
telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar امیرحسین

    من همون روزای اول خریدم سیم کارتشو متاسفانه فک کنم یکم سرشون شلوغه مثلا طرح هاش کمه یا خیلی وقتا برای یه تمدید ساده با چندین بار خطا مواجه میشی ولی اینترنت و انتن دهیش اصلا کم نمیاره!

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه