دسترسی ۳ ماهه به سرویس موسیقی گوگل با تنها یک دلار

زهرا غلامی ۳ دی ۱۳۹۴ | ۱۰:۱۵ 25 ژانویه 2017
گوگل پلی میوزیک

گوگل به مناسبت فصل تعطیلات، دسترسی به سرویس موسیقی گوگل پلی میوزیک را به ازای یک دلار به مدت سه ماه ارایه می‌دهد.

فراموش نکنید که این مبلغ شامل دسترسی به سرویس ویدیوی «یوتیوب رد» (YouTube Red) هم می‌شود.

گرچه سرویس‌های استریم موسیقی با هزینه‌ی ۱۰ دلار در ماه چندان گران نیستند، اما وقتی آن را در کنار دیگر اشتراک‌ها مثل اشتراک شبکه‌های خصوصی، مجله و دیگر موارد می‌گذاریم، این مقادیر روی هم جمع می‌شوند و به مبلغ نسبتا زیادی تبدیل می‌شوند. اما گوگل اخیرا پیشنهادی مخصوص تعطیلات برای ارایه‌ی سرویس موسیقی‌اش ارایه داده که بسیار به صرفه است.

گوگل اخیرا از یک پروموشن مخصوص تعطیلات خبر داده که به شما این امکان را می‌دهد که به ازای تنها یک دلار به مدت ۳ ماه دسترسی کامل به «گوگل پلی میوزیک» (Google Play Music) داشته باشند. این بدین معنی است که شما می‌توانید فقط با داشتن یک گیفت کارت ۱۰ دلاری و پرداخت تنها یک دلار، به کل آرشیو موسیقی گوگل پلی میوزیک دسترسی داشته باشید. البته فراموش نکنید که این مبلغ شامل دسترسی به سرویس ویدیوی «یوتیوب رد» (YouTube Red) هم می‌شود. با این اوصاف، این پیشنهاد واقعا فوق‌العاده است. هرچند که این اشتراک یک دلاری فقط سه ماه اعتبار دارد. پس از آن باید همان هزینه‌ی همیشگی پرداخت شود با بتوان از سرویس استفاده کرد.

البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که این پروموشن فقط به کسانی ارایه می‌شود که قبلا هیچ‌وقت برای استفاده از سرویس گوگل پلی میوزیک ثبت‌نام نکرده‌اند. به این ترتیب، اگر شما در گذشته از دوره‌ی آزمایشی پلی میوزیک استفاده کرده باشید، مشمول این پروموشن نمی‌شوید. این پیشنهاد کسانی را هدف قرار داده که تاکنون از این سرویس موسیقی استفاده نکرده‌اند.

در حال حاضر گوگل این پروموشن تبلیغاتی را فقط در کشورهای خاصی شامل ایالات متحده‌ی آمریکا، کانادا، بریتانیا، فرانسه، آلمان، ژاپن، استرالیا، برزیل و مکزیک ارایه می‌کند. اگر می‌خواهید ثبت نام کنید، می‌توانید برای دانستن جزییات بیشتر به پلی استور گوگل بروید.

منبع: Google Play Store

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
  1. محمد محمد

    این چه ربطی به ما داره مگه ما می تونیم از این سرویس استفاده کنیم!

  2. علیرضا علیرضا

    حیف که برای ما شرایطش سخت هست …

  3. اینتکس اینتکس

    خیلی خوبه که چنین شرکت هایی خدمات به این خوبی ارائه می دن. کاش بیشتر توسعه پیدا کنه