به سی سال پیش بازگردید؛ میکرو دوباره عرضه می‌شود

۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

مطمئنا به خاطر دارید که چند وقت پیش، از عرضه‌ی دوباره‌ی کنسول قدیمی Nintendo Entertainment System یا همان میکرو برای‌تان گفتیم. نینتندو می‌خواهد این کنسول قدیمی را، با قابلیت‌های جدیدی و قیمتی شگفت‌انگیز، عرضه کند. این شرکت خبر داده است که نسخه‌ی ژاپنی کنسول NES را هم به صورت مینی عرضه خواهد کرد.

کنسول فامیکام، همان مدل ژاپنی کنسول NES است و فقط در این کشور عرضه شده. در نتیجه مدل مینی این کنسول هم فقط برای ‌ژاپن ساخته خواهد شد. درست مثل مدل مینی NES، فامیکام کوچک هم به همراه ۳۰ بازی عرضه خواهد شد. با این حال، برخلاف مدل کوچک NES، دسته‌های فامیکام جدید به کنسول متصل شده‌اند و از آن جدا نمی‌شوند.

minines

بازی‌هایی که روی فامیکام کوچک عرضه می‌شوند، تفاوت زیادی با NES ندارند، اما برای مثال، بازی Kid Icarus روی فامیکام نیست، اما به جای‌اش بازی River City Ransom روی این کنسول نصب است. از نظر قیمتی، Mini Famicom قرار است قیمتی مشابه با همان NES جدید داشته باشد و با قیمت ۵۹۸۰ ین یا حدودا ۵۹ دلار عرضه شود.

هر دو کنسول Mini Famicom و Mini NES خروجی HDMI دارند و اجازه می‌دهند تا باز‌ی‌ها را ذخیره کنید. البته ذخیره‌ی هر بازی به چهار فایل محدود شده است.

می‌توانید در ادامه، ویدیوی معرفی دو کنسول قدیمی نینتندو را که قرار است دوباره عرضه شوند، ببینید. در این ویدیوها، هم بازی‌ها و هم قابلیت‌های این دو کنسول جدید به نمایش در آمده است.

‌‌‌‌‌‌‌

منبع: The Verge

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. محمد قاسمی

  خواهشا یجوری موجودش کنین تا ما هم بخریم

 2. سام

  بهترین کنسول بازی تمام تاریخ

  1. شاهین

   من یک فامیکام زرد رنگ داشتم
   واقعا عالی بهترین در تمام دوران
   زمانی ک بازی های فقط بازی بودند نه فیلم سینمایی

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه