بی ام و i3 به اتاق هتل تبدیل می‌شود؛ ایده عجیب آلمانی ها برای ترکیب لیموزین و خودروهای شهری

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بی ام و i3 نسخه Urban Suite

طی روزهای آتی، نمایشگاه الکترونیکی لاس وگاس آغاز به کار می‌کند. این نمایشگاه، فرصتی برای خودروسازان است تا با ارایه محصولات جدید و جذاب در بخش خودروهای برقی، مشتریان بیشتری را به سمت خود جلب کنند. خودروساز باواریایی در این نمایشگاه با دست پر حاضر خواهد شد. بی ام و i3 نسخه Urban Suite، خودرو برقی دوست داشتنی ب ام و را به قالب یک سوئیت هتل درآورده است.

بی ام و i3 نسخه Urban Suite

هدف از طراحی این بی ام و i3 منحصر به فرد، این است که احساس حضور در خودرو به سرنشینان، حداقل به جز راننده، دست ندهد. با اینکه ب ام و i3 نسخه Urban Suite یک مدل مفهومی است، اما افراد قادر هستند تا این مدل را در دنیای واقعی خود شبیه سازی کنند.

سوئیت شهری آرامش بخش

ب ام و i3 نسخه Urban Suite، صندلی‌های راحتی با تم سایه روشن آبی را جایگزین صندلی‌های معمول خودرو می‌کند. یک میز و یک صفحه متحرک برای تماشای فیلم، دیگر اجزای کابین ب ام و i3 نسخه Urban Suite را تشکیل می‌دهند. ب ام و همچنین قسمتی به نام منطقه صوتی شخصی را برای این خودرو در نظر گرفته است. این منطقه قرار است همچون اتاق مجلل یک هتل، احساسی خوب برای گذر زمان را به سرنشینان القا کند.

بی ام و i3 نسخه Urban Suite

تنها قسمتی که در بی ام و i3 نسخه Urban Suite دست نخورده باقی مانده، صندلی راننده است. این قسمت که جایگاه راننده را شامل می‌شود، هیچ تفاوتی با نسخه معمولی ب ام و i3 ندارد. بی ام و برای نشان دادن ذات محیط زیستی این مدل، از مواد بازیافتی با کیفیت در ساخت کابین استفاده کرده که مطلوب به نظر می‌رسند.

خودروهای کوچک و لوکس، کلید حمل و نقل آینده

با وجود آن‌که ب ام و i3 خودرویی نسبتا کوچک است، ب ام و با ارایه نسخه سوئیت شهری، نسل جدیدی از جابجایی را معرفی می‌کند. دنیایی که در آن جابجایی‌های راحت به خودروهای لیموزین و شاسی‌بلندها خلاصه نمی‌شود، بلکه خودروهای راحت شهری به اجرای این وظیفه خواهند پرداخت. ب ام و چندین نسخه از سوئیت شهری جدید خود را به نمایشگاه CES لاس وگاس خواهد آورد.

این شرکت چندین دستگاه از بی ام و i3 نسخه Urban Suite را در اختیار سیستم حمل و نقل لاس وگاس قرار داده تا در طی روزهای برگزاری نمایشگاه، توجه مخاطبان را نسبت به این محصول جلب کنند. بنابراین به نظر می‌رسد روزهای جذابی برای شهروندان لاس وگاس در پیش رو باشد.

منبع: MOTOR1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما