بی ام و ix3 به صورت آنلاین رونمایی خواهد شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بی ام و ix3

شیوع بیماری کرونا در طی چندماه اخیر نمایشگاه‌ها و رویدادهای بسیاری را به تعطیلی کشانده است و حتی مراسم رونمایی نیز به اجبار به صورت آنلاین برگزار می‌شوند. بی ام و ix3 نیز یکی از خودروهایی خواهد که مراسم رونمایی آن به صورت آنلاین اجرا خواهد شد.

BMW ix3 نخستین مدل کاملا الکتریکی برند BMW خواهد بود که در آینده نزدیک به بازار عرضه می‌شود. این خودرو از فناوری نسل پنجم eDrive، باتری‌های قدرتمندتر و فناوری‌های بسیار مدرنی به بازار عرضه خواهد شد.

استفاده از باتری‌های با قابلیت ذخیره سازی بالا به همراه فناوری‌های مدرن سبب شده تا برد بی ام و ix3 نسبت به دیگر ساخته‌های BMW افزایش قابل توجهی داشته باشد و مطابق چرخه WLTP به حدود ۴۴۰ کیلومتر بالغ شود.

جمع‌آوری تمام قطعات در قالب یک پکیج

مطابق اعلام شرکت خودروسازی باواریایی، تمامی اجزای مهم قوای فنی BMW ix3 شامل موتور الکتریکی، سیستم انتقال قدرت و سیستم‌های الکترونیکی موتور در یک محفظه مرکزی ادغام شده‌اند.

جمع‌آوری این قطعات در قالب یک قطعه موجب شده تا فضای نسبتا زیادی آزاد شود و طراحان توانایی اجرای چینش‌های بهتری را داشته باشند. علاوه برآن جرم خودرو نیز کاهش یافته و انعطاف پذیری بی ام و ix3 به شدت افزایش پیدا کرده است.

BMW ix3 به همراه بی ام و i4 و بی ام و iNext سه محصول کاملا الکتریکی شرکتBMW هستند که در سال ۲۰۲۱ وارد سبد محصولات این شرکت خواهند شد. به واسطه محبوبیت فوق‌ العاده بالای مدل‌های شاسی بلند، آی ایکس ۳ در این سگمنت عرضه خواهد شد.

بی ام و ix3 ظرفیت پنج سرنشین را خواهد داشت و افرادی که علاقه به خودروهای الکتریکی ندارند، می‌توانند این محصول را موتور احتراق داخلی خریداری کنند. پیشرانه‌های هیبریدی و تمام الکتریکی نیز در دسترس خریداران قرار گرفته است.

منبع: autocarبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما