تاریخ عرضه‌ی کنسول جدید نینتندو لو رفت

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

تا این لحظه مشخص شده که کنسول سویچ شرکت نینتندو اواخر اسفند ماه یا اوایل فروردین ماه راهی بازار می‌شود. شرکت نینتندو هنوز تاریخ عرضه‌ی دقیق این محصول را اعلام نکرده و به همین دلیل حرف و حدیث‌ها درباره‌ی این کنسول جدید بسیار زیاد است. به نظر می‌رسد که تاریخ عرضه‌ی این کنسول لو رفته و گفته شده که سویچ در تاریخ ۲۶ اسفند ماه راهی بازار می‌شود.

Switch-Ad-760x428

تبلیغات نینتندو سویچ

این اطلاعات از طریق کاربری با نام King_of_Rad_Lion در سایت Reddit به بیرون درز کرده و گفته شده که نینیتندو قصد دارد در تاریخ ۲۶ اسفند ماه کلی پاداش جدید به کاربران بدهد. این شرکت تمام پاداش‌های قبلی را متوقف کرده و می‌خواهد در این تاریخ پاداش‌های جدید به کاربران بدهد. همین صحبت‌ها احتمال عرضه‌ی سویج در تاریخ گفته شده را زیاد کرده است. این کاربر سایت Reddit به این موضوع هم اشاره کرده که کنسول جدید نینتندو روز جمعه راهی بازار می‌شود و به همین دلیل تاریخ سیستم پاداش این شرکت تغییر کرده و به ۲۶ اسفند ماه انتقال پیدا کرده است.

هنوز نمی‌توانیم به این تاریخ خوش‌بین باشیم و باید منتظر اعلام رسمی نینتندو بمانیم. این شرکت قصد دارد در تاریخ ۲۳ دی ماه کنفرانس خبری ویژه‌ای برای منتشر کردن خبرهای بیشتر از این کنسول برگزار کند.

منبع: attackofthefanboy

‌‌‌

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما