تاریخ عرضه‌ی Vampyr مشخص شد؛ تریلر جدید بازی را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

کمتر از یک روز تا شروع نمایشگاه E3 2017 و کنفرانس‌های حاشیه‌ی این رویداد باقی مانده و شرکت‌های بازی‌سازی، شروع به اعلام خبرهای خود کرده‌اند. یکی از اولین خبرها مربوط به بازی Vampyr است. این نقش‌آفرینی اکشن را استودیوی بازی‌سازی Dontnod Entertainment می‌سازد؛ استودیویی که بیشتر به خاطر بازی چند قسمتی Life is Strange معروف شده است. طبق خبر منتشر شده، قرار است بازی Vampyr در نوامبر سال جاری روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

قرار است بازی Vampyr در نوامبر سال جاری روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

در کنار اعلام تاریخ رسمی عرضه‌ی بازی، استودیوی Dontnod هم‌چنین تریلر E3 2017 بازی Vampyr را منتشر کرده است. در تریلر بازی می‌توانیم خیابان‌های بیمار زده‌ی لندن را ببینیم؛ خیابان‌هایی که در گوشه و کنار آن، یک جامعه‌ی مخفی مشغول زندگی است.

بازی کمی بعد از جنگ جهانی اول اتفاق می‌افتد. در Vampyr نقش «دکتر جاناتان رید» را برعهده می‌گیرید؛ جراحی که اخیرا از جنگ برگشته و برخلاف خواسته‌ی خودش، تبدیل به یک خون‌آشام شده است. در طول بازی، ماموریت‌های مختلفی را قبول می‌کنید و می‌توانید با تصمیمات خود، داستان بازی را شکل بدهید. قدرت‌های خون‌آشامی جاناتان رید هم در طول بازی، قوی‌تر و بیشتر می‌شوند. می‌توانید از این قدرت‌ها استفاده کنید و روی زنگی انسان‌های دور و اطراف‌تان تاثیر بگذارید.

استودیوی بازی‌سازی Dontnod قبل از ساخت Life is Strange، بازی Remember Me را ساخته بود. روند اکشن این بازی بسیار خوب از آب درآمده بود، در نتیجه انتظارات‌مان از سیستم مبارزه و مکانیک‌های Vampyr هم بسیار بالا است.

تریلر E3 2017 بازی Vampyr را در ادامه برای‌تان قرار داده‌ایم.

منبع: Gematsu

E3-2017-Adبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

یک دیدگاه
  1. شایان

    امیرجان خسته نباشی واقعا
    مقالعه ها عالین
    ارزش چندبار خوندن دارن
    قلمت گیراس

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما