تاریخ پخش سریال Westworld مشخص شد

۱۱ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۸:۰۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شبکه‌ی تلویزیونی HBO در مراسم خبری سازمان منتقدان تلویزیونی، بالاخره تاریخ پخش سریال «وست‌ورلد» (Westworld) را اعلام کرد. طبق گفته‌ی شبکه‌ی HBO، پخش سریال علمی-تخیلی وست‌ورلد قرار است از روز دوم اکتبر سال جاری میلادی شروع شود.

بازیگرانی بزرگی مثل «آنتونی هاپکینز» و «اد هریس» در سریال وست‌ورلد ایفای نقش خواهند کرد.

در حال حاضر نزدیک به سه سال است که منتظر سریال وست‌ورلد هستیم. این سریال که در سال ۲۰۱۳ میلادی معرفی شده بود، توسط «جی‌جی‌ آبرامز» (J.J. Abrams) و «جاناتان نولان» (Jonathan Nolan) ساخته می‌شود. جاناتان نولان برادر «کریستوفر نولان» و نویسنده‌ی فیلم‌هایی مثل «شوالیه‌ی تاریکی» یا Interstellar است. جاناتان نولان و جی‌جی آبرامز قبلا با یکدیگر سریال Person of Interest را ساخته‌اند.

Westworld-1

سریال تلویزیونی وست‌ورلد بر اساس فیلمی به همین نام ساخته می‌شود. فیلم وست‌ورلد در سال ۱۹۷۳ و توسط «مایکل کریکتون» ساخته شده. این فیلم، دنیایی تخیلی را به تصویر می‌کشد که افراد می‌توانند وراد آن شوند. هوش مصنوعی هم نقش مهمی در این فیلم دارد. سریال وست‌ورلد هم قرار است به زندگی و هوش مصنوعی بپردازد.

بازیگرانی بزرگی مثل «آنتونی هاپکینز» و «اد هریس» در سریال وست‌ورلد ایفای نقش خواهند کرد. «ایوان ریشل وود» (Evan Rachel Wood) هم از بازیگران اصلی این سریال است.

منبع: The Verge

مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالا

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar مرتضی

    جی جی آبرامز…. قرار بود مثلا جورج لوکاس یا اسپیلبرگ بعدی باشه ولی هیچی نیست. کارنامه اش پر از آشغال های یک بار مصرفه.

  2. Avatar جک اَس

    فقط HBO