تراشه‌ی کوالکام اسنپ‌دراگون ۸۲۰ فردا پرده‌برداری خواهد شد

زهرا غلامی ۲۰ آبان ۱۳۹۴ | ۱۶:۲۵ 30 ژوئن 2018
اسنپ‌دراگون

تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۲۰ کوالکام فردا رسما رونمایی و تمام جزییات آن به‌طور مفصل آشکار خواهد شد.

اخبار و شایعاتی هم وجود دارد مبنی بر اینکه در سامسونگ گلکسی S7 از این تراشه استفاده خواهد شد.

چندی پیش در شهریور ماه، شرکت «کوالکام» (Qualcomm) رسما تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۲۰ را معرفی کرد، اما متاسفانه هیچ جزییاتی از این تراشه ارایه نداد. اما اگر شما هم مثل خیلی‌ها درباره‌ی این تراشه کنجکاو هستید، بد نیست بدانید که تمام جزییات و اطلاعات این قطعه فردا مشخص خواهد شد. این موضوع را «تیم مک‌دانا» (Tim McDonough)، مدیر بازرگانی کوالکام تایید کرده است.

مک‌دانا اعلام کرد که اسنپ‌دراگون ۸۲۰ فردا رسما پرده‌برداری خواهد شد. همچنین علاوه بر آن، او شخصا از طریق حساب کاربری رسمی کوالکام در توییتر، به سوالات مردم پاسخ خواهد داد. این جلسه‌ی پرسش و پاسخ فردا ساعت ۲۰:۴۵ آغاز خواهد شد.

اطلاعات زیادی از تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۲۰ در دسترس نیست، اما طبق شایعاتی که منتشر شده، ۳۰ شرکت تولیدکننده‌ی گوشی‌های هوشمند روی این تراشه آزمایشاتی انجام داده‌اند. همچنین اخبار و شایعاتی هم وجود دارد مبنی بر اینکه در سامسونگ گلکسی S7 از این تراشه استفاده خواهد شد، البته این خبر تایید نشده است.

با توجه به اینکه تراشه‌های اسنپ‌دراگون ۸۱۰ سابقه‌ی داغ شدن بیش از حد دارند، عده‌ای نگران هستند که مبادا اسنپ‌دراگون ۸۲۰ هم همین مشکل را داشته باشد. کوالکام هم بی‌پاسخ نمانده و این نگرانی را مورد خطاب قرار داده است. اینکه آیا همین مشکل گریبان تراشه‌ی رده‌بالای جدید کوالکام را هم خواهد گرفت یا خیر، مشخص نیست. اما در هر صورت فردا، اطلاعات بیشتری از این محصول آشکار خواهد شد.

منبع: Twitter

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
  1. Ali Ali

    از سامسونگ بهتره که lol

  2. amir amir

    فکر کنم GLX هم جزو اون ۳۰ کمپانی گوشی ساز بوده LOL

  3. ابراهیم ابراهیم

    با خبر های ناخوشایند اخیر شرکت کوالکام پیرامون کاهش سود و اخراج بیش از ۱۰۰۰ نفر از کارمندان شرکت، این میتونه یه سکوی پرتاب جدید باشه برای این شرکت، اگر نه که خب…