تصادفات نوربرگرینگ ۲۰۱۷ را ببینید

۹ دی ۱۳۹۶ | ۱۰:۳۰ ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
پیست نوربرگرینگ

شاید تصور کنید وقتی یک خودروساز می‌خواهد در نوربرگرینگ رکورد جدیدی ثبت کند، تمام شرایط مهیاست و تنها راننده‌ی بامهارت است که باید تمام تلاش خودش را برای ثبت بهترین زمان به کار گیرد. درحالی که وقتی وارد ماجرا می‌شویم؛ می‌بینیم که کار اصلا به این آسانی نیست و تیم حاضر باید حواسش به کوچک‌ترین جزییات باشد تا اگر رکورد نزند، لااقل خسارت و تصادف به بار نیاورد!

داستان امروز ما هم به از دست رفتن کنترل تعدادی از ماشین‌ها در پیست نوربرگرینگ مربوط می‌شود. البته این ویدیو به رانندگی علاقمندانی مربوط می‌شود که با خودروی خود در پیست حاضر شده‌اند و خواسته‌اند در کنار لذت شیرین رانندگی، خودی هم نشان دهند. این جولان بیشتر به سمتی پیش رفته که ممکن بود اتفاق بسیار ناخوشایندی پیش بیاید. خوشبختانه بسیاری از این اتفاقات ختم به خیر شده و ماشین تنها کنترل خودش را از دست می‌دهد و دوباره به مسیر برمی‌گردد.

همیشه نباید رکورد و حرکات هیجان‌انگیز ماشین‌ها را ببینیم، بگذارید یک بار هم سری به اتفاقات و خطرهای همیشه‌ در کمین در پیست نوربرگرینگ بزنیم. نکته‌ی جالب اینجاست که تعداد ب‌ام‌‌و هایی که در این پیست کنترل خودشان را از دست می‌دهند، زیاد است. اگر توانستید تعداد دقیق آن‌ها را بشمارید، در کامنت‌ها بنویسید و می‌توانید نظرتان را درمورد رانندگی در پیست به ما بگویید!

منبع: Motor1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۵ دیدگاه
 1. Avatar EA

  ۱. دانلود نمیشه

  ۲. قالب قبلی بهتر بود این قالب جدید خییییلی سنگینه و همه چی درهم برهم شده قبلی رو بذارید

  1. با سلام
   دوستان پیگیری کردند و درحال حاضر با کامپیوتر میتونین ویدیوهای سایت رو دانلود کنین.

   1. Avatar ،shahabmp

    در مورد قالب خوب گفت، خیلی قالب شلوغو گیج کننده ایه و اصلا یوزر فرندلی نیست، قبلی از این خیلی بهتر بود، طراحی بیشتر بدرد همون فروشگاه میخوره تا قالب خبری، خیلی بده

   2. Avatar احسان

    صفحه اول اخبار بسیار درهم و غیر قابل فهمه
    واقعا سخته بتونی بفهمی ترتیب اخبار چیدمانشان چطوریه

   3. مرسی دوستان از فیدبکاتون
    به همکاران ذی ربط اطلاع میدم تا از نقطه نظرات شما عزیزان حداکثر بهره رو ببریم.