تصاویر دوربین دوتایی آیفون ۷ به بیرون درز کردند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

حدود دو ماه پیش بود که شنیدیم آیفون ۷ پلاس قرار است پشت‌اش دو لنز دوربین داشته باشد. این حرف را تحلیل‌گر محصولات اپل، «مینگ‌چی کو» زده بود؛ او می‌گفت که اپل می‌خواهد در آیفون بعدی‌اش از دو لنز دوازده مگاپیکسلی ساخته‌ی سونی استفاده کند. ظاهرا یکی از این لنزها قرار است دیافراگم بزرگ‌تری داشته باشد. از این دو لنز هم یکی لرزش‌گیر اپتیکال دارد و دیگری می‌تواند دو تا سه برابر تصاویر را به صورت اپتیکال بزرگ‌نمایی کند.

تایید این موضوع که تصاویر زیر به آیفون ۷ ربط دارد هنوز هم ممکن نیست.

دیروز، تصاویری از تایوان به بیرون درز کردند که دوربین آیفون ۷ پلاس را به تصویر می‌کشند. در این تصاویر، می‌توانیم دوربین دوتایی این گوشی را ببینیم. همانطور هم که شنیده بودیم، یکی از لنزها بزرگ‌تر از دیگری است.

iPhone 7 Plus Dual Lens (1) iPhone 7 Plus Dual Lens (2) iPhone 7 Plus Dual Lens (3) iPhone 7 Plus Dual Lens (4) iPhone 7 Plus Dual Lens (5)

با تمام این اوصاف، هنوز هم به این تصاویر به عنوان شایعه نگاه می‌کنیم. تایید این موضوع که تصاویر زیر به آیفون ۷ ربط دارد هنوز هم ممکن نیست. در نتیجه باید حداقل تا تابستان سال آینده و درز اطلاعات بیشتر از آیفون ۷ صبر کنیم.

اپل سال گذشته هم شرکت LinX را که در زمینه‌ی ساخت دوربین‌ها با چند دیافراگم فعالیت می‌کند، خریداری کرد. انتظار داریم دوربین آیفون سال آینده هم با همکاری LinX ساخته شود.

منبع: Phone Arena

کانال تلگرام دیجی کالا مگ

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. امیر حسین

    والا از اون ریبون سیاه رنگش مشخصه مال ایفونه ولی احامالا تو مدل پلاس استفاده میکنه ،فک کنم کم کم اپل میخواد مدل پلاس رو تبدیل به پرو کنه
    که برای مشتری ارزش خرید داشته باشه…

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما