تصویر لو رفته از خط تولید، جایگاه دوربین سه گانه هواوی P40 را نشان می‌دهد

۱۵ دی ۱۳۹۸ | ۱۸:۱۶ ۱۵ دی ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

امرو تصویری از یک قطعه در خط تولید هواوی لو رفته که گفته شده مربوط به ماژول دوربین گوشی هواوی P40 است. با توجه به این تصویر، مدل پایه از پرچمدار جدید هواوی، قرار است دارای دوربین سه گانه باشد که در این ماژول فلزی مستطیل شکل قرار می‌گیرد.

تصویر لو رفته از جایگاه دوربین‌های هواوی P40

 

در این تصاویر می‌توانیم جایگاه سه دوربین این گوشی در بخش پشتی را ببینیم. در کل با توجه به اینکه جایگاه‌های تعبیه شده روی ماژول دوربین به شکل دایره‌ای ترسیم شده‌اند، می‌توانیم بگوییم که خبری از دوربین پریسکوپی در هواوی P40 نخواهد بود. دوربین‌های پریسکوپی به دلیل ساختار پیچیده خود، به خروجی‌های مستطیل شکل برای ورود نور به لنز و سنسور نیاز دارند. احتمالا امسال هم مثل سال گذشته، دوربین پریسکوپی با زوم اپتیکال ۵ برابر یا بیشتر، محدود به نسخه Pro از این گوشی خواهد بود.

دیگر بریدگی‌هایی که در ماژول دوربین هواوی P40 دیده می‌شوند، مربوط به فلش LED دو گانه و همچنین خروجی برای سنسورهای مربوط به فوکوس لیزری می‌شوند. در کل با قرار گرفتن تمامی اجزای دوربین در یک ماژول، این گوشی قرار است از نظر طراحی شبیه به گوشی آنر V30 پرو باشد.

از مشخصات سخت‌افزاری هواوی P40 هنوز اطلاعات زیادی منتشر نشده است. فعلا می‌دانیم که نمایشگر این گوشی از نوع OLED خواهد بود و سنسور اثر انگشت هم در زیر نمایشگر این گوشی قرار خواهد گرفت. همچنین بعید نیست این بار هواوی سراغ نمایشگر‌های حفره‌دار برود و دیگری خبری از ناچ یا بریدگی در این نمایشگر نباشد. از نظر مشخصات سخت‌افزاری نیز انتظار داریم مثل هر ساله، هر دو گوشی سری هواوی P40 از بهترین پردازنده این شرکت که امسال Kirin 990 است، استفاده کنند. شما درباره پرچمداران جدید شرکت هواوی چه فکر می‌کنید؟ آیا خانواده P40 می‌توانند موفقیت نسل‌های پیشین خود را تکرار کنند؟

منبع: GSMArena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما