تعداد بازی‌کننده‌های The Division از ۲۰ میلیون نفر گذشت

۱۳ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۳:۰۰ ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

دو سالی از عرضه‌ی Tom Clancy’s The Division، اکشن سوم شخص آنلاین شرکت بازی‌سازی یوبی‌سافت، می‌گذرد. این شرکت در قالب یک اینفوگرافیک، از آمار و ارقام The Division گفته است. دو سال از عرضه‌ی این بازی می‌گذرد و آمار تعداد بازی‌کننده‌های The Division رو به رشد است: تعداد بازی‌کننده‌های این بازی از ۲۰ میلیون نفر گذشته است.

به طور میانگین در هر ساعت ۱۶۱ هزار بار گیمرها در بخش Dark Zone کشته می‌شوند.

به مناسبت این رقم،‌یوبی‌سافت قرار است به مدت یک ماه مراسم‌هایی در بازی برگزار کند. چهار مراسم Global Event در طول چهار هفته در The Division برگزار خواهند شد که هر کدام قوانین و پاداش‌های مختص به خود را دارند.

همانطور که می‌توانید در اینفوگرافیک پایین ببینید، بیش از ۶۶ میلیارد دشمن از زمان عرضه‌ی The Division در این بازی کشته شده است. میانگین زمان بازی هم برای بازی‌کننده‌ها در The Division روزی سه ساعت است.

به طور میانگین در هر ساعت ۱۶۱ هزار بار گیمرها در بخش Dark Zone کشته می‌شوند. تعداد ۵۰۰ هزار بازی‌کننده‌ی The Division بیش از ۴۰۰ ساعت در بازی زمان صرف کرده‌اند.

یوبی‌سافت هم‌چنین در این اینفوگرافیک نوشته است که درگیری بازی‌کننده‌ها با بازی پس از عرضه‌ی آپدیت ۱.۸ دو برابر شده است.

بازی Tom Clancy’s The Division روی پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوتر عرضه شده است.

منبع: GameSpot


برای عضویت در خبرنامه دیجی‌کالا مگ نام و ایمیل خود را وارد کنید.

  برچسب‌ها :
  دیدگاه شما

  یک دیدگاه
  1. Avatar پویا

   یه اینستاگرام مجزا برای بازی بد نیست ها.
   یه مجله دیجی کالا پیدا کردم شما راجع به هورایزن زیرو دان مطلب نوشته بودید. بزنم به تخته تیپتون صد برابر بهتر از عکس به کار رفته در اون مقاله شده.
   گودزیلا جدید نت فلیکس رو هم ببینید بد نیست