این تفنگ واقعیت مجازی حس یک سلاح واقعی را به گیمرها منتقل می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

دو سال پیش بود که اولین نمونه‌ها از یک سلاح واقعیت مجازی ساخته شد که البته در آموزش‌های نظامی مورد استفاده قرار می‌گرفت و قرار نبود به شکل تجاری راهی بازار شود. حالا شرکت سازنده‌ی این سلاح نمونه‌ای جدید برای هدست‌های واقعیت مجازی ساخته که می‌تواند حس استفاده از یک سلاح واقعی را پیش روی کاربران قرار دهد.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از این سلاح واقعیت مجازی که Infinity V1 نام دارد را ببینید:

سلاح Infinity V1 سه حالت مختلف برای تیراندازی دارد. حالت تک‌ تیر، حالت رگبار و حالت خودکار که در شرایط مختلف می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. از این سلاح می‌توانید در بازی‌های اول-شخص استفاده کنید. البته دمویی با نام Road to VR هم برای این سلاح ساخته شده تا بتوان آن‌را بازی کرد و با قابلیت‌های Infinity 1 آشنا شد.

سازندگان می‌گویند که هنوز دموی این سلاح راه زیادی تا کامل شدن دارد و چند نوع سیستم تشخیص حرکت به آن اضافه خواهد شد. این دمو هم‌اکنون از سیستم‌های حرکتی PhaseSpace و Sixense STEM پشتیبانی می‌کند. همچنین مشخص شده که این سلاح به شکلی ساخته شده که بتوان به وسیله‌ی آن با هدست‌‌های واقعیت مجازی PS VR، Oculus Rift و HTC Vive بازی کرد.

در حالی که این تفنگ اسباب بازی هنوز در مرحله‌ی آزمایشی قرار دارد، شرکت سازنده گفته که کیت توسعه‌ی آن را تا اواخر امسال در اختیار توسعه‌دهندگان قرار خواهد داد. البته گفته شده که مدل نهایی این هدست هم چند ماه دیگر عرضه می‌شود.

Striker-Infinity-V1-2

منبع: The Verge

‌‌‌‌

مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالابرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

یک دیدگاه
  1. مجتبی

    دیجی جان اینارو چجوری میشه تهیه کرد ؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما