تماس صوتی به تلگرام آمد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

پیام‌رسان تلگرام در طول ماه‌های گذشته با ویژگی‌های جدیدی به‌روزرسانی شد. امروز یک به‌روزرسان دیگر برای این پیام‌رسان محبوب عرضه شده که یک قابلیت هیجان‌انگیز را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در به‌روزرسان جدید تلگرام کاربران با امکان «تماس صوتی» (Voice Calls) مواجه می‌شوند. براساس ادعای تلگرام این ویژگی  بسیار سریع، امن و با کیفیت خواهد بود.

براساس اطلاعات منتشر شده قابلیت تماس صوتی در حال حاضر در کشور‌های غرب اروپا فعال شده و پس از مدتی در دیگر کشورها هم قابل استفاده خواهد بود. استفاده از این امکان جدید هم خیلی راحت است.

سازندگان تلگرام به این موضوع اشاره کرده‌اند که تماس تصویری در این پیام‌رسان کاملا رمز گذاری شده و استفاده از روش رمزگذاری دو طرفه باعث شده که کاربران تماس‌های امنی را تجربه کنند. این امکان هم در اختیار کاربران قرار گرفته تا بتوانند دسترسی مخاطب‌ها به برقراری تماس صوتی را محدود کنند. مثلا می‌توانید کاری کنید که تعدادی از دوستان یا آشنایا‌ن‌تان نتوانند از طریق تماس صوتی با شما در ارتباط باشند. حتی می‌توانید این ویژگی را غیرفعال کنید تا هیچ کس نتواند با شما تماس صوتی داشته باشد.

Telegram-Voice-Calls

تلگرام به قابلیت تماس صوتی این ویژگی را اضافه کرده که کاربران بتوانند با مصرف حجم اینترنت بسیار پایین با هم تماس صوتی بر قرار کنند. برای این‌کار می‌توانید گزینه‌ی  Use Less Data را فعال کنید تا در زمان تماس صوتی کمترین حجم از اینترنت شما مصرف شود.

از دیگر ویژگی‌های جدیدی که در به‌روزرسان ۳.۱۸ به تلگرام اضافه شده می‌توانیم به اضافه شدن تنظیمات جدید برای ارسال ویدیو‌ها اشاره کنیم. با این ویژگی کاربران می‌تونند حجم ویدیوی خودشان را به شکل‌های مختلف تغییر دهند و ویدیو را در بهترین حالتی که دوست دارند برای افراد مختلف ارسال کنند.

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۷ دیدگاه
 1. تلگرام

  جالبه توی ترکیه هم تماس صوتی تلگرام فعال شده اما توی ایران نه خخخخ

 2. افزایش ممبر تلگرام

  مثل این فقط برای اروپا فعلا گذاشته تلگرام تماس صوتی

 3. زهیر

  سلام من به روز کردم ولی هیچ تغییر نکرد
  نه گزینه ای نه ایکونی اضافه شده

  1. مجتبی

   چون تو ایرانی
   هنوز برا اروپا فعال شده فقط
   شماره تلفنت باید از اروپا باشه تا امکان تماس بیاد

 4. alireza

  خیلی عالی میشه

 5. آرش جلیلی

  سلام پس خداحافظ تلگرام….

  1. مستر چیف

   شما میتونید کلا غیرفعالش کنید بعد میشه عین سابق

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما