قابلیت تماس گروهی تا ۵۰ نفر به پیام‌رسان فیسبوک اضافه شد

۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۴:۳۰ ۳۰ مهر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت فیسبوک امروز قابلیت جدیدی را به برنامه‌ی پیام‌رسان خودش (Facebook Messenger) اضافه کرد که به وسیله‌ی آن کاربران می‌توانند تماس تلفنی گروهی با ۵۰ نفر برقرار کنند.

از این پس می‌توان با Facebook Messenger تماس تلفنی گروهی تا ۵۰ نفر برقرار کرد.

این قابلیت در چند روز آینده به شکل رسمی برای سیستم‌های iOS و اندروید عرضه می‌شود. «دیوید مارکوس» (David Marcus) رییس بخش پیام‌رسان فیسبوک هم تصاویری از این ویژگی منتشر کرده تا کاربران بیشتر باشکل برقراری تماس گروهی آشنا شوند.

البته فیسبوک به این موضوع اشاره کرده که این ویژگی جدید مربوط به تماس‌های ویدیویی نمی‌شود و قابلیت تماس تصویری تنها مربوط به تماس‌های یک به یک خواهد بود.

برنامه‌ی پیام‌رسان فیسبوک در حال حاضر ۹۰۰ میلیون کاربر فعال دارد و یکی از موفق‌ترین پروژه‌های فیسبوک به شمار می‌رود. برای اینکه این برنامه بیش از پیش مورد توجه کاربران قرار بگیرد، فیسبوک ویژگی‌های جدیدی را به Facebook Messenger اضافه می‌کند.

facebook-messenger-group-calls

در حال حاضر کاربران می‌توانند با این برنامه‌ی پیام‌رسان بازی کنند و حتی می‌توانند با بات‌های مختلف صحبت کنند. تمام این ویژگی‌ها باعث می‌شود که کاربران بیش از پیش درگیر این نرم‌افزار شوند و بتوانند درکنار چت کردن با افراد مختلف از ویژگی‌های دیگر آن هم استفاده کنند.

با اضافه کردن برقراری تماس گروهی تا ۵۰ نفر فیسبوک کارایی این نرم‌افزار را بیشتر کرده است. البته این برنامه در زمینه‌ی تماس تصویری به خوبی Skype و Hangouts نیست که البته این ویژگی هم به مرور زمان کیفیت بهتری پیدا می‌کند.

‌‌‌‌

منبع: The Verge

‌‌‌‌‌

  ????? ?????? ???? ???? ??

برچسب‌ها :
دیدگاه شما