تمرکز فیس‌بوک روی بازی‌ها جدی می‌شود

۲۹ مرداد ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت «یونیتی» (Unity)، سازنده‌ی موتور بازی‌سازی به همین نام، اخیرا با فیس‌بوک وارد یک همکاری جدید شده است. یونیتی و فیس‌بوک می‌خواهند یک پلتفرم بازی برای بازی‌های کوچک فیس‌بوکی بسازند. این همکاری هم‌چنین به شرکت‌های بازسازی کمک خواهد کرد تا بازی‌های‌شان را به پلتفرم بازی فیس‌بوک بیاورند.

نمی‌دانیم که آیا پلتفرم بازی فیس‌بوک محدود به مروگر است، یا یک برنامه‌ی کاملا جدا مختص دسکتاپ.

استودیوهای بازی‌سازی مختلف می‌توانند برای دریافت ابزار نسخه‌ی آزمایشی پلتفرم فیس‌بوک، درخواست‌های‌شان را تا ۳۱ آگوست ارسال کنند. ابزار ساخت بازی برای فیس‌بوک مستقیما به ادیتور یونیتی اضافه خواهد شد.

فیس‌بوک قرار بود یک پلتفرم برای بازی‌های دسکتاپ به اسم Facebook Games Arcade راه بیاندازد، اما ظاهرا این شرکت بی‌خیال استفاده از این اسم شده و فقط به «پلتفرم بازی فیس‌بوک» بسنده کره است.

Facebookgamesarcae

هنوز اطلاعات بیشتری از این پلتفرم بازی نداریم. برای مثال نمی‌دانیم که آیا پلتفرم بازی فیس‌بوک محدود به مروگر است، یا یک برنامه‌ی کاملا جدا مختص دسکتاپ. فقط می‌دانیم که این پلتفرم، قابلیت‌هایی مثل News Feed یا هشدارهای فیس‌بوک را کنار می‌گذارد تا بتوان بدون حواس‌پرتی، فقط روی بازی تمرکز کرد.

بازی‌هایی مثل فارم‌ویل یا انواع مختلف کارت بازی روی فیس‌بوک طرفداران زیادی داشتند، اما امروزه بیشتر این افراد به استفاده از گوشی‌های هوشمندشان روی آورده‌اند.

منبع: Ubergizmo

مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالا

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar خودم

    بد نبود.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه