توکیو قرار بود یکی از شهرهای GTA باشد

۸ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۲:۴۵ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

طبق گزارشی که وب‌سایت TechRadar منتشر کرده، استودیوی بازی‌سازی «راک‌استار گیمز» قصد داشته تا یک قسمت از مجموعه بازی‌های جی‌تی‌ای را در شهر توکیو بسازد. منبعی به این وب‌سایت خبری گفته است که اعضای راک‌استار سال‌ها پیش برای تحقیق و جمع‌آوری اطلاعات به توکیو سفر کرده بودند؛ با این حال، راک‌استار در نهایت از ساخت جی‌تی‌ای: توکیو منصرف شده است.

انتظار داریم تا اولین بسته‌ی الحاقی جی‌تی‌ای۵ را به زودی ببینیم.

ظاهرا راک‌استار به طور جدی به دنبال ساخت یک جی‌تی‌ای در توکیو بوده است. تصمیم به ساخت جی‌تی‌ای‌: توکیو هم در سال‌های عرضه‌ی GTA 3 و GTA: Vice City گرفته شده. با این حال، راک‌استار پس از تحقیق در شهر توکیو به این نتیجه رسیده بود که امکان شبیه‌سازی جاده‌ها و راه‌های شهر توکیو را ندارند.

Yakuza-6

مجموعه بازی‌های یاکوزا به خوبی برخی از قسمت‌های شهر توکیو را بازسازی کرده‌اند. با این حال، بازی‌های یاکوزا «محیط-باز» نیستند و فقط از چند محله‌ی بزرگ تشکیل شده‌اند. تصویر بالا، یاکوزا ۶ است.

ساخت جی‌تی‌ای: توکیو به قدری جدی بوده که شرکت تیک‌تو، مالک راک‌استار، حتی در دسامبر سال ۲۰۰۳ اسم GTA: Tokyo را ثبت کرده بود. این طور که وب‌سایت TechRadar می‌گوید، استودیوی بازی‌سازی راک‌استار به مرور زمان قید ساخت یک جی‌تی‌ای خارج از ایالات متحده را زده است؛ چون ساخت یک جی‌تی‌ای خارج از امریکا تمام مشخصه‌های شناخته‌شده‌ی جی‌تی‌ای را تغییر خواهد داد.

طبق خبر منتشر شده‌ی جدید، راک‌استار هم‌چنین ساخت جی‌تی‌ای۶ را کلید زده است. البته شماره‌ی ششم جی‌تی‌ای فعلا فقط در مراحل اولیه‌ی تولیدش قرار دارد و حتی هنوز شهر و منطقه‌ی اصلی بازی هم انتخاب نشده است. البته این موضوع اصلا هم دور از ذهن نیست. بیش از دو سال از عرضه‌ی جی‌تی‌ای۵ می‌گذرد و اینکه راک‌استار ساخت شماره‌ی بعدی این مجموعه بازی‌ها را شروع کرده باشد، کاملا منطقی است.

Red-Dead-Redemption---1

بازی Red Dead Redemption از سوی منتقدان بسیاری به عنوان بهترین بازی سال ۲۰۱۰ انتخاب شد. طرفداران این بازی سال‌ها است که منتظر دنباله‌اش هستند.

از گوشه و کناری شنیده‌ایم که راک‌استار می‌خواهد امسال از دنباله‌ی بازی وسترن Red Dead Redemption رونمایی کند. هم‌چنین انتظار داریم تا اولین بسته‌ی الحاقی جی‌تی‌ای۵ را به زودی ببینیم.

منبع: GameSpot

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar امیر

    آخ که دیوونه ی Red Dead Redemption ام , ای کاش یه دنباله برای Bully هم میساختن 🙁