توییتر به استقبال ماه رمضان رفت

۱۸ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۶:۳۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شبکه‌ی اجتماعی توییتر با توجه به مناسبت‌های مختلف ویژگی‌های جالبی را به در اختیار کاربران قرار می‌دهد. یکی از این ویژگی‌های جدید مربوط به ماه رمضان می‌شود. از دیروز هر کاربری که هشتگ رمضان را در پست‌های خودش قرار می‌داد، یک آیکون ویژه را در کنار پست خودش مشاهده می‌کرد. آیکونی که هلال ماه است و در داخل آن هم مسجدی مشاهده می‌شود.

Twitter_Emoji_Ramadan_2016

توییتر هشتگ رمضان را به شکل ویژه‌ای در اختیار کاربران قرار داد.

شرکت توییتر تحقیقات جالبی را درباره‌ی ماه رمضان انجام داده و گفته که سال گذشته بیش از ۷۴.۲ میلیون پست با موضوع رمضان در سایت توییتر ارسال شده است. به همین دلیل این شبکه‌ی اجتماعی تصمیم گرفته که میزان تعامل کاربران با ماه رمضان و مطالب مربوط به این ماه را افزایش دهد. از امروز به بعد کاربران با هشتگ کردن کلمات رمضان و Ramadan  Ramazan، عید_مبارک و Eid  آیکون ویژه‌ای که برای این ماه طراحی شده را مشاهده خواهند کرد.

Twitter-Ramazan-1

توییتر با اضافه کردن این قابلیت نقشه‌ای منتشر کرده که در آن کشورهایی که با ماه رمضان در ارتباط هستند، مشخص شده است.

ramadan_0_2

حتی در ماه رمضان برنامه‌های تلویزیونی مختلفی پخش می‌شوند که مردم درباره‌ی آن‌ها صحبت می‌کنند و به احتمال زیاد از هشتگ رمضان هم استفاده خواهند کرد. پس اگر فکر می‌کنید که در این مدت مطلبی با موضوع ماه رمضان منتشر می‌کنید، می‌توانید از هشتگ‌های آن هم استفاده کنید.

ramadan_0_1

منبع: Twitter

‌‌‌‌‌‌

کانال تلگرام دیجی کالا مگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما