توییتر تمام کارمندان خود را به دورکاری تشویق کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
توییتر ویروس کرونا

شرکت توییتر در پاسخ به گسترش ویروس کرونا از حدود ۵۰۰۰ کارمند خود در سرتاسر جهان خواسته که از خانه کارهای خود را انجام بدهند. شرکت‌های تکنولوژی هم مانند دیگر کسب‌وکارها قصد دارند تا حد ممکن سرعت شیوع این ویروس را کاهش دهند. در همین زمینه می‌توانیم به ابتلای دو نفر از کارکنان آمازون در ایتالیا به ویروس کرونا اشاره کنیم.

توییتر هم در همین راستا به تمام کارکنان خود توصیه کرده که در صورت امکان، کار خود را از خانه انجام دهند. همچنین تا حدی به دلیل محدودیت‌های مطرح شده از جانب دولت‌های هنگ‌کنگ، ژاپن و کره جنوبی، توییتر دورکاری کارکنان خود در این سه کشور را اجباری کرده است. این شرکت اعلام کرده که دفاتر توییتر در آمریکا برای افرادی که به سر کار رفتن تمایل دارند، همچنان باز می‌ماند.

توییتر ویروس کرونا

در بخش دیگری از این بیانیه آمده: «در حالی که این یک تغییر بزرگ برای ما است، ما پیش از این به سمت نیروی کار توزیع شده حرکت کرده‌ایم.» قبل از این تصمیم هم کمپانی توییتر سفرهای تجاری کم اهمیت را برای کارکنان خود ممنوع کرده بود و به همین خاطر مدیرعامل این شرکت سفر خود را برای حضور در یک کنفرانس لغو کرد.

این ویروس تا حالا منجر به کاهش شدید ارزش سهام شرکت‌های فناوری شده است و همچنین می‌توانیم به لغو شدن کنفرانس‌های مهمی مانند MWC و F8 فیسبوک اشاره کنیم. در آمریکا هم روزبه‌روز به شمار مبتلایان افزوده می‌شود و تا حالا ۶ نفر در این کشور به همین دلیل جان خود را از دست داده‌اند. در خارج از چین، شمار مبتلایان به این ویروس همچنان به‌طور فزاینده‌ای رو به افزایش است.

منبع: Recodeبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما