مدیر عامل آمازون گزارش‌های دیروز را تکذیب کرد

۲۶ مرداد ۱۳۹۴ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

«جف بزوس» (Jeff Bezos) به ادعاهای دیروز نیویورک تایمز پاسخ داده است. مدیر عامل شرکت بزرگ آمازون درباره‌ی خبرهای منتشر شده گفته: “این اطلاعات آمازونی که من می‌شناسم را توصیف نمی‌کنند.”

گزارش‌هایی که دیروز مبنی بر وضعیت بسیار بد کارکنان شرکت بزرگ آمازون اعلام شده بودند، توسط مدیر عامل این شرکت رد شدند.

دیروز اطلاعات مفصلی توسط نیویورک تایمز منتشر شدند که وضعیت کاری در آمازون را بسیار سخت توصیف می‌کردند. به گفته‌ی این خبرگزاری، کارکنان آمازون باید ساعت‌های زیادی را در وضعیت‌های کاری سخت و با فشار بالا کار کنند. یکی از کارکنان آمازون در این باره به نیویورک تایمز گفته است: “من هر روز باید گریه کردن همکاران‌ام را نگاه می‌کردم. از اتاق کنفرانس که خارج می‌شدم، مردی میان‌سال را می‌دیدم که دستان‌اش را در مقابل صورت‌اش گرفته و گریه می‌کند.”

بزوس در این باره نوشته است: “امیدواریم که شما آمازون را اینگونه تصور نکنید. حتی فکر نمی‌کنم در دنیای رقابتی امروز که شرکت‌های تکنولوژی مشغول کسب نیرو هستند، هیچ شرکتی بتواند چنین رویه‌ای را پیش گیرد.”

او اضافه می‌کند: “معتقدم که دیوانگی است اگر کسی در شرکتی که نیویورک تایمز توصیف کرده بماند. اگر من بودم چنین شرکتی را ترک می‌کردم.”

آمازون قبلا هم به دلیل وضعیت بد کارکنان انبارهای‌اش مورد حمله قرار گرفته بود. خبرگزاری بی‌بی‌سی در سال ۲۰۱۳ طبق گزارشی اعلام کرد که کارکنان این شرکت ممکن است به دلیل فشار زیاد، مشکلات روانی پیدا کنند.

منبع: Business Insider

دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه