جانشین P10 هواوی در MWC سال آینده رونمایی می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

درحالی‌که جدیدترین زوج پرچم‌دار هواوی، P10 و P10 plus هنوز وارد بازار نشده‌اند؛ ظاهرا این شرکت سرسختانه سودای جانشینان احتمالی را دارد. در یک مصاحبه، مدیرمسئول خط تولید هواوی، بروس لی، اظهار داشت این شرکت قصد دارد دستگاه‌های جدید را در رویداد آینده‌ی MWC رونمایی کند. همان‌طور که P10 را در MWC امسال رونمایی کرد.

به نظر می‌رسد در چند سال اخیر هواوی در تلاش بوده تا محصولاتش را در عید پاک در غرب اروپا روانه‌ی بازار کند. البته در مورد P8 و P9 موفق به عرضه‌ی به‌هنگام نبود. اگرچه P10 در این زمینه موفق بوده، هواوی قصد دارد این رویه را در آینده تکرار کند. این مسئله هنوز در هاله‌ای از ابهام است، زیرا اگرچه این استراتژی موفق بوده، اما بدین معنی است که عجله‌ای غیرضروری در مورد یک دستگاه تنها به خاطر عرضه‌ی زودهنگام صورت بگیرد.

همچنین شرکت هواوی در گذشته نتوانسته گوشی‌های پرچم‌دارش را به‌موقع برای عرضه در عید پاک آماده کند، در آینده مشخص می‌شود که آیا تفاوت در فروش به‌اندازه کافی معنادار خواهد بود تا این حرکت را توجیه کند یا نه.

به‌هرحال، رونمایی در MWC برای یک دستگاه که ممکن بود در غیر این صورت نادیده گرفته شود، جالب بود. به‌راحتی می‌توان دریافت که چرا هواوی می‌خواهد این برنامه را تکرار کند. امیدواریم سال آینده هواوی در کنگره جهانی موبایل، حرف‌های جذاب‌تری ازآنچه امسال در سخنرانی ۱۰ دقیقه‌ای‌اش مورد رنگ‌ها شنیدیم برای گفتن داشته باشد.

lمنبع: phonearena

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. جواد

    سلام
    کسی درمورد هواوی p10 لایت خبری نداره؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما