جشنواره بزرگ بهار شگفت‌انگیز دیجی‌کالا آغاز شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

تخفیف‌های هیجان‌انگیز

در جشنواره‌ بهار شگفت‌ انگیز بر روی بیش از پانصد کالا از گروه‌های مختلف، تخفیف‌های باورنکردنی تا هفتاد درصد قیمت کالا اعمال می‌شود. این‌ تخفیف‌ها با بخش ویژه‌ی جشنواره‌ی بهار شگفت‌انگیز امسال که هشت بهشت نام گرفته‌ است جذاب‌تر می‌شوند. در طول جشنواره از ساعت ۲۴ هر شب تا ۹ صبح روز بعد ۳۰ کالا و از ۹ صبح تا ۱۲ شب هر سه ساعت ۲۰ پیشنهاد شگفت‌انگیز جدید برای فروش ارائه می‌شوند. این پیشنهاد‌های شگفت‌انگیز گروه‌های کالایی مختلفی را شامل می‌شوند.

هشت بهشت

اما بخش جذاب جشنواره‌ی بهار شگفت‌انگیز امسال «هشت بهشت» نام دارد. در هشت بهشت برای هشت گروه کالایی کدهای تخفیف متنوعی در نظر گرفته شده که شما می‌توانید با توجه به گروه مورد علاقه‌ی خود از بین این کدها انتخاب و کالای مورد علاقه‌ی خود را با تخفیف‌های هیجان‌انگیز خریداری کنید. برای هر گروه کد تخفیف جداگانه‌ای ارائه شده که تخفیف‌های جشنواره‌ی بهار شگفت‌انگیز را جذاب‌تر می‌کند.

گروه‌‌های کالایی متنوع

جشنواره‌ی بهار شگفت‌انگیز امسال بهترین زمان برای خرید‌های هیجان‌انگیز از گروه‌های کالایی مختلف دیجی‌کالا است. اگر اهل سفر هستید و می‌خواهید برای سفر در تعطیلات پیش‌ رو وسایلتان را کامل کنید یا برای معلم‌تان هدیه‌ای بخرید، بهار شگفت‌انگیز دیجی‌کالا بهترین موقعیت ممکن است. فرقی نمی‌کند که قصد به‌روز کردن وسایل خانه را داشته باشید یا به فکر اضافه کردن یک بازی به کلکسیون بازی‌های ویدیویی‌تان باشید، کافیست تخفیف‌های هیجان‌انگیز جشنواره‌ی بهار شگفت‌انگیز ۹۷ را دنبال کنید. جشنواره‌ی بهار شگفت‌انگیز امسال فرصتی مناسب برای خرید کالاهای محبوب شماست.برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

یک دیدگاه
  1. صادق شیرازی

    سلام و وقت بخیر
    امیدوارم از نظرم رنجیده نشید اما دیگه از دیجیکالا با شگفت انگیزهای وسوسه کننده خبری نیست و به ویترین محصولات دیگران تبدیل شده اید. البته سیاست فروش محصولات دیگر تامین کننده ها مشکلی ندارد. صحبت من بیشتر بر سر کالاهای شگفت انگیز است که واقعا کسل کننده شده است. خصوصا بعضی کالاهای تامین کننده گان که تخفیف ناچیزشان، شگفت انگیز معرفی می‌شود.

    همچنین از دیجیکالا وعده سر خرمن بعید بود. همچنان منتظر اعلام نتایج وعده :”دیجی‌کالا در مراسم جام برترین‌ها، از قدیمی‌ترین مشتری، جوان‌ترین، مسن‌ترین و پر و پا قرص‌ترین مشتریانش هم با هدیه‌ای جذاب قدردانی می‌کند.” در جشنواره ۱۲/۱۲ هستیم …

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما