جشنواره هنر برای همه در دیجی‌کالا برگزار می‌شود

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۹:۰۷ ۴ اسفند ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

جشنواره هنر برای همه خرداد ماه امسال به عنوان اولین و بزرگترین رویداد آنلاین فرهنگی و هنری کشور در دیجی‌کالا و فیدیبو با همکاری شهرداری تهران برگزار می‌شود.

از ۴ تا ۳۱ خردادماه ۱۳۹۹ رویدادی برای فروش کالاهای گروه فرهنگ و هنر در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا و فیدیبو، اولین و بزرگترین مرجع کتاب صوتی و الکترونیک، با مشارکت شهرداری تهران برگزار می‌شود. این رویداد فرصتی برای خرید محصولات فرهنگی و هنری و همچنین فرصتی استثنایی برای فروشندگان دیجی‌کالا است.

جشنواره هنر برای همه از چهارم تا پایان خرداد ۹۹ با همکاری دیجی‌کالا شهرداری تهران و مختص دسته فرهنگ و هنر فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا برگزار می‌شود. در طول این جشنواره هزینه ارسال و پردازش کالا برای همه فروشندگان دسته فرهنگ و هنر رایگان خواهد بود و به این ترتیب هزینه ارسال و پردازش کالا برای فروشندگان این بخش صفر است.

این جشنواره شامل همه کالاهای گروه فرهنگ از جمله کتاب و مجله، کتاب صوتی، نرم‌افزار، لوازم تحریر، آلات موسیقی، فرش و صنایع دستی است و همه این کالاها تا ۶۰ درصد تخفیف خواهند داشت.

در این رویداد علاوه بر عرضه‌ محصولات دسته فرهنگ و هنر با شرایط ویژه، از ۵ تا ۸ خرداد هر شب اجرای زنده یکی از هنرمندان با همکاری شهرداری تهران ازطریق اپلیکیشن و اینستاگرام دیجی‌کالا پخش می‌شود. پس از آن هم تا ۳۱ خرداد هر شب یک گفت‌وگوی زنده در حوزه‌ی فرهنگ و هنر در قالب ویژه‌برنامه‌ی هنر برای همه از اینستاگرام دیجی‌کالا پخش خواهد شد. ویدیوی گفت‌وگوی هر شب را می‌توانید روز بعد در دیجی‌کالا مگ هم ببینید.

جشنواره هنر برای همه

اگر شما هم تصمیم دارید به جمع فروشندگان حوزه فرهنگ و هنر دیجی‌کالا بپیوندید، دکمه‌ی زیر را بزنید.

معرفی پنل فروشندگان دیجی‌کالا
دیدگاه شما