تکنولوژی حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر گوشی‌های گلکسی A سامسونگ مشخص شد

۲ آذر ۱۳۹۷ | ۱۲:۱۷ ۲ آذر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
سامسونگ

از مدت‌ها قبل، گزارش‌های زیادی در رابطه با بهره‌گیری نسل جدید گوشی‌های خانواده سری A سامسونگ از حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر منتشر شده بود. با توجه به این که بسیاری از گوشی‌های پرچم‌دار از این مشخصه بهره می‌برند و استراتژی جدید سامسونگ ارائه تکنولوژی‌های نوین برای گوشی‌های پرچم‌دار خود است، چنین خبری چندان تعجب‌آور نبود. در همین رابطه باید بگوییم که شرکت‌های چینی به‌سرعت در حال تصاحب سهم این شرکت از بازارهای بین‌المللی هستند و سامسونگ امیدوار است که با اتخاذ این استراتژی‌ها، بتواند فاصله‌ی خود را با رقبای قدرتمند خود بیشتر کند.

نسل جدید گوشی‌های سری گلکسی A از حسگرهای اثر انگشت اپتیکال بهره می‌برند.

به گفته‌ی یکی از منابع آگاه، گوشی‌های سری گلسی A از حسگرهای اثر انگشت زیر نمایشگر فراصوت کوالکام که قرار است در گلکسی اس ۱۰ تعبیه شوند، بهره نمی‌برند. در عوض، سامسونگ از تکنولوژی ارزان‌تر و البته با دقت کمتر حسگرهای اثر انگشت اپتیکال استفاده می‌کند که با توجه به قیمت پایین‌تر این تکنولوژی، چنین اقدامی کاملا منطقی به حساب می‌آید. شرکت چینی Aegis Technology این حسگرها را برای سامسونگ تامین خواهد کرد.

در حال حاضر، معلوم نیست که کدام‌یک از گوشی‌های سری گلکسی A از این گوشی بهره‌مند می‌شوند، ولی با توجه به اینکه معمولا این گوشی‌ها قبل از سری گلکسی اس معرفی می‌شوند، به‌زودی از این موضوع خبردار خواهیم شد.

منبع: GSM Arena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما