خداحافظ بتمن ؛ Rocksteady روی بازی جدید کار می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

استودیوی «راک‌استدی» (Rocksteady) سازنده‌ی مجموعه بازی‌های «بتمن: آرکام» (Batman: Arkham) که سال گذشته بازی بتمن: شوالیه آرکام را راهی بازار کرد، گفت روی بازی جدیدی کار می‌کند و با دنیای بتمن و شهر گاتام خداحافظی کرده است.

استودیوی راک‌استدی دیگر بتمن نمی‌سازد

«دکس گین» (Dax Ginn) تهیه‌ کننده‌ی استودیوی راک‌استدی در گفتگویی با سایت Eurogamer گفت که این استویدیو در حال فکر کردن روی بازی جدید است و هنوز بازی رویایی خودش را پیدا نکرده. او گفت:” اگر بخواهم با شما صادق باشیم باید بگویم که هنوز نمی‌دانم چه عنوانی می‌سازیم. برای ساخت بازی جدید خودمان کلی هیجان داریم و اکنون زمان داریم که تصمیم درست بگیریم. ما با همکاری شرکت «وارنر»‌(Warner) بازی رویایی خودمان را می‌سازیم.”

استودیوی راک‌استدی در شهر لندن قرار گرفته و مالک اصلی آن هم شرکت وارنر است. گین در ادامه‌ی صحبت‌هایش می‌گوید:”استودیوی راک‌استدی از افراد سخت کوشی تشکیل شده و ما خودمان تصمیم می‌گیریم که چه چیزی برای آینده و سر نوشت‌مان بهتر است. البته خداحافظی با بتمن برای ما دشوار است. همین موضوع موجب ناراحتی اعضای تیم هم شده؛ اما ما این موضوع را قبول کردیم.”

استودیوی راک‌استدی در حال حاضر روی بازی Batman: Arkham VR برای هدست واقعیت مجازی PlayStation VR کار می‌کند که مشخص شد مراحل تولید آن به پایان رسیده است. این بازی تا چند هفته‌ی دیگر هم راهی بازار خواهد شد.

در حالی که هنوز چیزی از بازی جدید راک‌استدی نمی‌دانیم، باید به این موضوع اشاره کنیم که نسخه‌ی بازسازی شده‌ی دو بازی Batman: Arkham Asylum و Batman: Arkham City هم تا چند روز دیگر برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شوند.

منبع: GameSpot

‌‌‌‌‌

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. علي

    حیف بود واقعا
    امیدوارم عنوان بازی بعدیشون عالی باشه

  2. saeed

    خیلی ناراحت شدم از این خبر.
    sad

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما