خودروی الکتریکی بعدی نیسان چه خواهد بود؟

خشایار شاهسون ۴ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۳:۰۰ ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

این روزها، بسیاری از خودروسازهای جهان روی ساخت اتومبیل‌های برقی فکر می‌کنند؛ نیسان هم از این قاعده مستثنی نیست. حال به تازگی اخباری منتشر شده که به‌ برنامه‌ریزی نیسان از تولید یک کراس‌اوری الکتریکی اشاره دارد.

به نقل از سایت Auto News، Daniele Schillaci، مسئول بخش خودروهای الکتریکی نیسان گفت: “ما تمرکز کامل خود را روی کراس‌اوری الکتریکی معطوف کرده‌ایم، چراکه این اصالت ماست.” او هم‌چنین گفت که این کراس‌اور، آخرین ویژگی‌های حمل‌ونقل هوشمند نیسان را به نمایش می‌گذارد. دستیابی به فناوری‌های لازم برای ساخت خودروهای الکتریکی و پیاده‌سازی سیستم رانندگی خودکار بخشی از ویژگی‌های ذکر شده قلمداد می‌شوند.

مدل Leaf نیسان در قاب عکس جاسوسی

نیسان در حال حاضر روی کانسپتی کار می‌کند که به زودی شاهد رونمایی آن خواهیم بود. در طراحی این اتومبیل احتمالا سبک V Motion 3 همانند دیگر محصولات شرکت نیسان به چشم می‌خورد. طراحی V Motion سبک انحصاری نیسان است که در بخش جلوپنجره خودروهایی مثل قشقایی، حالت کشیده V دیده می‌شود.

معرفی کانسپت محصول نیسان در سال ۲۰۱۵

این تصویر، به طرح مفهومی Nissan IDS در نمایشگاه توکیو سال ۲۰۱۵ اشاره دارد. الگوی طراحی این کانسپت به مدل Leaf نیسان شباهت زیادی دارد. بنابراین حدس و گمان‌ها از تولید مدل Leaf برقی در سال‌های آینده خواهد بود که به سیستم‌های هوشمندی مثل رانندگی خودکار هم مجهز شده باشد.

منبع: MotorAuthority
telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما