خودروی جدید هوندا، بیکار شود، مسافر می‌زند

۱۷ دی ۱۳۹۵ | ۱۱:۴۰ ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت‌های خودروسازی دوست دارند که بیایند و بگویند که ما در فلان بخش و قسمت، اولین بوده‌ایم. هوندا هم اولین خودروی اشتراکی برقی دنیا را معرفی کرده است. خودروی NeuV که در نمایشگاه CES 2017 رونمایی شده است، بر پایه و اساس سیستم‌های رانندگی خودکار کار می‌کند؛ قرار نیست زمانی که از NeuV استفاده نمی‌کنید، این خودرو بیکار بنشیند.

Hona-NeuV-2

خودروی دو نفره‌ی جدید هوندا می‌تواند با استفاده از برنامه‌ریزی‌های مختلف، زمانی که صاحب‌اش کاری با آن ندارد، به سراغ مسافری برود، او را سوار کند و به مقصدش برساند. هوندا قابلیت‌های دیگری هم روی این خودروی هوشمند قرار داده است؛ قابلیت‌هایی مثل یک هوش مصنوعی که حالت‌های مختلف راننده را بررسی می‌کند و یک منشی هوشمند.

Hona-NeuV-3

جلوی خودروی NeuV یک صفحه‌ی نمایش بسیار بزرگ است. هوندا برای اینکه دیگر چیزی برای خودروی‌اش کم نگذاشته باشد، یک اسکیت‌برد برقی هم پشت NeuV گذاشته است.

خودروهای برقی متعددی به نمایشگاه CES 2017 آورده شده‌اند؛ مثل خودروی برقی کرایسر یا خودروی FF91 شرکت فارادی فیوچر که ۱۰۵۰ اسب بخار قدرت دارد و در عین حال، تماما الکتریکی است.

منبع: The Verge

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar Bijan

    فکر کن میری تو پارکینگ خونت میبینی ماشینت نیست، با توجه به اینکه چنین ماشینی حتمن دستیار هوشمندی هم داره زنگ میزنی به ماشینت میپرسی کجایی؟ میگه دوتا مسافر دارم نزدیک مقصدم، می رسونمشون سریع بر میگردم 😀

  2. Avatar ناشناس

    آخه مگه جنگههههههههههه؟؟؟