در کنار iPhone X ممکن است نسل هفت iPod Touch رونمایی شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

با درز اطلاعات نسخه‌ی جدید سیستم عامل اپل توانستیم از اسم و اطلاعات آیفون‌های جدید خبردارد شویم. کمتر از چند ساعت تا شروع مراسم اپل برای رونمایی از آیفون‌های امسال باقی مانده است و با شایعه‌ی جدیدی روبرو شده‌ایم. یک شرکت بزرگ کارت اعتباری ظاهرا تمام سورپرایزهای اپل را لو داده است.

 در بخش محصولات اپل در وب‌سایت Discover، اسم محصولات رونمایی نشده لیست شده است.

شرکت بانکی Discover معمولا تخفیف‌های خوبی به هنگام خرید با کارت‌های اعتباری خود به افراد ارایه می‌دهد. در بخش محصولات اپل در وب‌سایت Discover، اسم محصولات رونمایی نشده‌ای پیدا می‌شود؛ محصولاتی مثل iPhone X Edition و iPhone 8 و مدل سوم Apple Watch و Apple TV. حتی اسم مدل جدید آیپاد تاچ هم در این لیست آمده است.

نمی‌دانیم آیا اپل برنامه‌های خودش را زودتر با فروشگاه‌های مختلف در میان گذاشته، یا اینکه یکی از کارمندان Discover محصولات جدید اپل را تخمین زده و روی وب‌سایت‌شان نوشته است. بد نیست به این نکته اشاره کنیم که برنامه‌ی ۱ to 1 Membership اپل که در همین لیست Discovery هنوز هم وجود دارد، دو سال است که دیگر وجود ندارد.

چند وقت پیش شنیده بودیم که اسم آیفون جدید iPhone Edition است. چند روز پیش هم با استناد به اطلاعات iOS به این نتیجه رسیدیم که آیفون جدید iPhone X نام خواهد داشت. در لیست جدید Discovery اسم آیفون امسال iPhone X Edition نوشته شده است. در نتیجه ممکن است بقیه‌ی محصولات این لیست، مثل نسل هفتم آیپاد تاچ هم واقعی باشند.

منبع: The Verge

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما