اطلاعات جدیدی در مورد دوربین آیفون‌های ۲۰۱۹ منتشر شد

یوسف اسفندیاری ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۹:۲۴ ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
آیفون

طبق گزارش سایت ژاپنی Mac Otakara، جانشین آیفون XS مکس و احتمالا جاشین آیفون‌ XS از دوربین سه‌گانه بهره می‌برند و این دوربین‌ها مانند هواوی میت ۲۰ پرو به‌صورت مربعی شکل در پنل پشتی تعبیه می‌شوند. در کنار این گزارش، رندری هم در رابطه با ظاهر احتمالی این دوربین‌ها منتشر شده است.

مدت‌ها قبل رندری منتشر شد که که چینش مربعی شکل دوربین‌ها را نشان می‌داد. البته تفاوت این رندر با رندری که به تازگی منتشر شده، در نحوه‌ی قرارگیری آن‌ها است که در رندر جدید شاهد قرارگیری دوربین‌ها و فلش در چهارگوشه بخش مربعی شکل هستیم. وال‌استریت ژورنال هم چند ماه قبل اعلام کرد جاشین آیفون‌ XS مکس از دوربین سه‌گانه بهره می‌برد ولی جانشین آیفو‌ن XS و آیفون‌ XR مجهز به دوربین دوگانه هستند. اما طبق گزارش این سایت ژاپنی، احتمال بهره‌گیری جانشین آیفون‌ XS هم از دوربین سه‌گانه بسیار بالا است.

آیفون

رندر جدید منتشر شده

در رابطه با بهره‌گیری حداقل یکی از آیفون‌های ۲۰۱۹ از دوربین سه‌گانه گزارش‌های زیادی منتشر شده که از بین آن‌ها می‌توانیم به گفته‌های مینگ چی کو، تحلیلگر مشهور محصولات اپل، اشاره کنیم. گفته می‌شود اپل قصد دارد سه آیفون ۵.۸ اینچی، ۶.۱ اینچی و ۶.۵ اینچی را روانه‌ی بازار کند.

منبع: MacRumors

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar shahabmp

    واوووو عجب نوآوری کرده چینش مربعی میت ۲۰ پرو برداشته گذاشته سمت چپ!!!! اینطوری خیالش از لق زدن گوشی موقع کار روی سطوح هم اطمینان پیدا کرده به این میگن شرکت نوآور… 😀 😀 😀