دوربین ۳۰۰۰۰ دلاری کانن تاریک‌ترین نقاط را می‌بیند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

با دوربین کانن ME20F-SH آشنا شوید، یک دوربین فیلم‌برداری بالا رده که طراحی شیک، ظریف و کامپکتی دارد. از هم مهم‌تر، آیسوی (ISO) دوربین کانن معادل ۴ میلیون است که آن را به بهترین گزینه برای افرادی تبدیل می‌کند که می‌خواهند در فضاهای تاریک فیلم‌برداری کنند. لازم به ذکر است که آیسو به حساسیت دوربین به نور گفته می‌شود که رقم آن هرچه بالاتر باشد حساسیت آن بیشتر می‌شود و در تاریکی تصویر بهتری ارایه می‌دهد.

دوربین فیلم‌برداری کانن ME20F-SH به گونه‌ای طراحی شده که بتواند در تاریک‌ترین مکان‌ها تصویربرداری کند.

این شرکت امیدوار است که ME20F-SH گزینه‌ای فوق‌العاده برای شرکت‌های سازنده‌ی فیلم و مستندها باشد. اما محدودیت‌های در مورد این دوربین وجود دارد. کانن ME20F-SH فقط می‌تواند با وضوح تصویر ۱۰۸۰p فیلم‌برداری کند که با وجود دوربین‌های ۴K چندان آینده‌نگرانه به نظر نمی‌رسد. کانن می‌گوید که “این کار را برای دست‌یابی به بیشترین میزان حساسیت به نور کم انجام دادیم”، در غیر این صورت با افزایش وضوح تصویر میزان حساسیت کاهش پیدا می‌کرد.

ناگفته نماند که حسگر CMOS 35 میلی‌متری ME20F-SH که بسیار گران قیمت است، عامل اصلی خاص و گران بودن بودن این دوربین به حساب می‌آید. فوتوسایت‌های (پیکسل‌های حساس به نور) درون دوربین به میزان بیش از پنج برابر بزرگ‌تر از فوتوسایت‌هایی هستند که در بعضی از بهترین دوربین‌های حرفه‌ای به کار رفته است. در این میان، ترکیبی از دیگر مشخصات فنی امکان ثبت تصویر را در کم‌نورترین محیط‌ها فراهم می‌کند. همان‌طور که انتظار می‌رود دوربین جدید کانن از ۳G/HD-SDI و خروجی HDMI و جک‌های میکروفون ۲.۵ و ۳.۵ میلی‌متری پشتیبانی می‌کند.

این دوربین پیشرفته قرار است با قیمتی معادل ۳۰۰۰۰ دلار در ماه دسامبر میلادی عرضه شود.

منبع: Engadget

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما