دومین نمایشگاه کار ایران؛ فرصت ملاقات حضوری و استخدام در سازمان‌های معتبر

Digikala PR ۲۹ دی ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۳ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
نمایشگاه کار دیجی کالا

دومین نمایشگاه کار ایران با حمایت وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ۴ الی ۶ بهمن ماه ۱۳۹۷ در مجتمع نمایشگاهی شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار خواهد شد. از ویژگی‌های این نمایشگاه می‌توان به استخدام در معتبرترین سازمان‌های ایران، امکان ملاقات حضوری و گفتگو با مدیران و جذب و استخدام، آشنایی با فرهنگ سازمانی شرکت‌های معتبر، شرکت در کارگاه‌های آموزشی کاربردی به‌صورت رایگان و … اشاره کرد.

تیم برگزاری این نمایشگاه در کارنامه خود، برگزاری موفق ۹ دوره نمایشگاه کار را در دانشگاه صنعتی شریف دارد. برگزاری این ۹ دوره تاکنون توانسته است منجر به استخدام بیش از ۳۵۰۰ نفر از متخصصین کشور شود. تیم اجرایی از سال گذشته و در جهت تسهیل فرایند جذب و استخدام برای تمامی فارغ التحصیلان دانشگاهی و متخصصین و با رویکردی ملی اقدام به برگزاری اولین نمایشگاه کار ایران در ابعادی بسیار وسیع‌تر در اسفند ۹۶ کرد که با استقبال کم‌نظیر سازمان‌ها و کارجویان مواجه شد. در همین راستا، این مجموعه امسال نیز همانند سال گذشته دومین نمایشگاه کار ایران را با مشارکت بیش از ۱۰۰ سازمان معتبر و خوش‌نام کشور و با ارائه بیش از ۸۰۰ موقعیت شغلی برگزار خواهد کرد. این موقعیت‌های شغلی در گروه‌های متنوع از جمله برنامه‌نویسی و کامپیوتر، مهندسی برق، مهندسی صنایع، مدیریت، فروش و بازاریابی، طراحی و گرافیک، مهندسی شیمی و… است.

از جمله شرکت‌هایی که در دومین نمایشگاه کار ایران حضور دارند می‌توان به دیجی کالا، شرکت بین المللی BAT، همراه اول، اسنپ، همکاران سیستم، شرکت بین المللی پارس حیات، یکتانت، شرکت بین المللی صافولا، آپ، بیمه سامان، داروسازی دکتر عبیدی، کوبل دارو، کانون ایران نوین، داتین، هایپرمی، کارگزاری مفید، رهنما و… اشاره کرد.

حذف رزومه‌های کاغذی و استفاده از سامانه جاب ویژن نیز در تسریع ارسال رزومه و همچنین ایجاد فرصت بیشتر به منظور گفتگو با مدیران سازمان‌ها کمک‌حال کارجویان خواهد بود. در کنار ارائه موقعیت‌های شغلی متنوع، کارگاه‌های آموزشی و همچنین رویداد برنامه‌نویسی هاکاتون نیز برگزار خواهد شد.

بنابراین اگر علاقه‌مند به حضور در این نمایشگاه هستید می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت iranjobfair.ir از آخرین جزییات برگزاری آن و نحوه حضور در این رویداد مطلع شوید.

حضور در این نمایشگاه برای عموم دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی، آزاد و رایگان ولی نیازمند ثبت‌نام و ساخت رزومه در سایت جاب ویژن است.

دیدگاه شما