دیجی‌کالا ، فعال تجارت الکترونیک برتر صنایع دستی در سال ۱۳۹۳

مجید نوردوست ۳ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۲:۴۵ 23 ژانویه 2016
Digikala

در مراسمی که امروز سوم بهمن ماه در اتاق بازرگانی برگزار شد، از برترین صادرکنندگان و فروشندگان صنایع دستی در سال ۹۳ تقدیر شد.

دیجی‌کالا به عنوان فعال تجارت الکترونیک برتر صنایع دستی در سال ۹۳ شناخته شد.

در این مراسم که با حضور رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاون گردشگری، معاون صنایع دستی، معاون رییس جمهور در امور زنان و تعدادی از هنرمندان صنایع دستی برگزار شد، فعالان برتر در حوزه‌ی صنایع دستی کشور در سال ۹۳ معرفی شدند.

در بخش فروش اینترنتی از سعید محمدی مدیرعامل سایت دیجی‌کالا، شقایق بروجنی مدیرعامل سایت آرانیک و سید مرتضی نقیبی مدیرعامل سایت جونک تقدیر به عمل آمد.

در سایر قسمت‌ها عبدالصمد رحیمی از خراسان رضوی در بخش زیورآلات سنتی، بهمن باقری از آذربایجان شرقی در زمینه‌ی شیشه، مالک کرمی و امین رمضانی از کرمانشاه در حوزه‌ی پایپوش‌های سنتی، عادل بشیری جلال و مهدی اعلمی از همدان و حسین خانی از تهران در بخش سفال و سرامیک، حمیدرضا ذوالانواری از استان فارس و علی حق‌نگهدار در بخش دستبافته‌‌های داری به عنوان صادرکنندگان برتر صنایع دستی در سال ۹۳ انتخاب شدند.

سایت دیجی‌کالا بیش از یک سال است که در حوزه‌ی صنایع دستی فعالیت می‌کند و طیف وسیعی از این محصولات که شامل ظروف مسی، محصولات خاتم، انوع ترمه، فرش، محصولات چرمی، آبگینه و آینه و تابلو و ساعت می‌شوند را به فروش می‌رساند.

‌‌‌‌‌

Digikala
Digikala

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. میثم حیدری میثم حیدری

    آفرین به دیجی کالا.امیدوارم بتونه با قدرت به کارش ادامه بده وآماده رقابت با رقبایی مثل آمازون باشه.