دیجی‌کالا با “اتاق تجربه” در نمایشگاه کار ۹۸ شرکت می‌کند

Digikala PR ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۷:۰۴ ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

سومین نمایشگاه کار ایران از ۱۷ تا ۱۹ بهمن ماه امسال در محل برگزاری نمایشگاه‌های بوستان گفتگو در تهران برگزار می‌شود. گروه دیجی‌کالا همچون سال‌های گذشته با هدف به اشتراک‌گذاری تجربه‌های کاری در راستای مسئولیت اجتماعی دیجی‌کالا و همچنین ایجاد فرصت شغلی برای افراد جویای کار و جستجوی افراد متخصص در حوزه‌های کاری مرتبط در این نمایشگاه شرکت می‌کند.

تسهیل فرایند جذب و استخدام، معرفی فرصت‌های شغلی مرتبط با مهارت و تخصص افراد، برقراری ارتباط مستقیم میان کارفرمایان و افراد جویای کار و ارتقای برند کارفرمایی از مهم‌ترین اهداف دپارتمان منابع انسانی دیجی‌کالا برای حضور در این نمایشگاه سالانه است. در این نمایشگاه فیدیبو و دیجی‌پی از گروه دیجی‌کالا هم شرکت خواهند داشت و دیجی‌پی چالش‌هایی برای مشاغل مرتبط با کسب‌وکار فین‌تک برگزار می‌کند.

گروه دیجی‌کالا در این نمایشگاه بار دیگر کارگاه‌های “اتاق تجربه” را با هدف انتقال دانش و تجربه منحصر به فرد مدیران دیجی‌کالا برگزار می‌کند. در این کارگاه‌ها مدیران بخش‌های مختلف دیجی‌کالا تجربه خود را از مدیریت بخش‌های زیرساختی، روش‌های توانمندسازی فروشندگان، مدیریت محصول، چالش‌های واحدهای عملیات و لجستیک، بازار الکترونیک، عامل اصلی رشد کسب‌وکار، ارزیابی عملکرد و … با شرکت‌کنندگان علاقه‌مند به این حوزه‌ها به اشتراک می‌گذارند. گروه دیجی‌کالا تنوع شغلی بالایی از شغل‌های متنوع و منحصر به فرد دارد که در کمتر کسب‌وکاری افراد فرصت کسب تجربه در این شغل‌ها را دارند، به همین دلیل است که دپارتمان منابع انسانی دیجی‌کلا انتقال دانش و تجربه سرمایه انسانی دیجی‌کالا را مسئولیت اجتماعی خود می‌داند و در تلاش است در کنار توانمندسازی همکاران، این فرصت را برای دیگر علاقه‌مندان به حوزه‌های مختلف تجارت الکترونیک ایجاد کند.

برنامه کارگاه‌های مختلف “اتاق تجربه دیجی‌کالا” به شرح زیر است:

دیجی کالا در نمایشگاه کار 98

دیجی کالا در نمایشگاه کار 98

دیجی کالا در نمایشگاه کار 98

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar میلاد

    واقعا امیدوارم برای هر قسمت فیلم تهیه کنید و همینجا منتشر کنید.
    چون برای خیلی ها مقدور نیست تهران بیان.