رندر طرح مفهومی گلکسی S7 را در این ویدیو ببینید

فرزانه احسانی مؤید ۲۳ دی ۱۳۹۴ | ۰۹:۰۰ 13 ژانویه 2016

ویدیوی جدیدی از رندر گوشی سامسونگ گلکسی S7 و طرح مفهومی آن منتشر شده است که اندکی تغییر در جزییات این گوشی را نشان می‌دهد.

حالا که چیزی به رونمایی جدیدترین مدل سری گلکسی، به نام Galaxy S7 نمانده، پخش اخبار و شایعه‌ها درباره‌ی این گوشی همچنان ادامه دارد؛ تا حالا اطلاعات بسیاری پیرامون ویژگی‌های سخت‌افزاری، زمان عرضه، نمایشگر و غیره از منابع مختلفی که معمولا به طور رسمی از طرف سامسونگ تایید نشده، منتشر شده و حتی ویدیویی هم درز کرده بود که این گوشی سامسونگ رابه کاربران منتظر و مشتاق نشان می‌داد. این بار نوبت طرح مفهومی ظاهر جدیدترین مدل از سری سامسونگ گلکسی است.

در عکس‌ها و ویدیویی که از طرح رندر جدید این گوشی عرضه شده، می‌بینیم که گوشه‌های این دستگاه انحنای ظریفی دارد که از لحاظ ارگونومیکی، حرکت جالبی است و نگه داشتن گوشی در دست را آسان‌تر می‌کند. در ضمن به نظر می‌رسد که انحنای گوشیه‌های شیشه‌ی ۲٫۵ بعدی در قسمت جلویی نمایشگر این گوشی هم کم‌تر شده است. این در حالی است که قبلاگفته می‌شد نمایشگر گلکسی S7 در اندازه‌ی ۵٫۱ اینچی ساخته خواهد شد.

فعلا همین‌ها تنها اطلاعات جدیدی هستند که درباره‌ی طرح مفهومی گلکسی S7 منتشر شده‌اند. ویدیوی رندر این گوشی را جرمانی اسمیت (Jermaine Smith) تهیه کرده و ۱۳۰ ساعت روی آن وقت گذاشته است.

می‌توانید در ادامه‌ی مطلب، این ویدیو را ببینید…

[{"src":"\/\/www.digikala.com\/mag\/wp-content\/uploads\/2016\/01\/Samsung-Galaxy-s7-based-on-leak.mp4","type":"video\/mp4"}]

منبع: GSM Arena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. کــیـارشـــ کــیـارشـــ

    طوری که تو این ویدیو نشون داد احتمالا قاب پشت s7 کمی مات شده بود
    یا شایدم من اشتباه فکر میکنم یا ویدیو قشنگ براق نشون نداده
    ولی خدا کنه مات نشه براق بودنش یه زیبایی خاصی میداد بهش