زشت‌ترین تبلت دنیا را ببینید

امیرحسین میرزایی ۱۱ آذر ۱۳۹۴ | ۱۴:۲۹ 1 دسامبر 2015

انتظار ندارید تا در دوره‌ای که گوشی‌ها و تبلت‌ها را به باریکی چند میلی‌متر می‌سازند، دستگاهی به بزرگی و زشتی تبلت Esinomed ببینید، اما ظاهر تبلت Infoview Medical Tablet Computer در واقع بهترین بخش آن است. این دستگاه که برای استفاده در بیمارستان‌ها ساخته شده، قرار است داده‌های پزشکی بیماران را به دکترها و پرستارها نشان دهد.

باورتان نمی‌شود اگر بگوییم باتری این تبلت، چند باتری قلمی شارژی معمولی است.

آماده باشید تا در ادامه، زشت‌ترین و ترسناک‌ترین قطعه‌ی تکنولوژی دنیا را ببینید.

زشت‌ترین تبلت

این تبلت بیشتر شبیه دستگاه‌هایی است که در گاراژ یک خانه و با وسایلی کاملا ابتدایی ساخته شده است. اول از همه برد منبع تغذیه این تبلت به چشم می‌آید که کاملا واضح است با دست و با ابزارهایی کاملا ابتدایی ساخته شده است. برد منبع تغذیه‌ی این تبلت، یکی از ابتدایی‌ترین کیت‌هایی تکنولوژی است که تا به حال دیده‌ایم.

مادردبرد این تبلت ظاهرا یک AMD Geode NX800LX است. این مادربرد تنها قطعه‌ی درست و حسابی این تبلت است. برد اصلی دستگاه هم با چسب به بدنه‌اش متصل شده است، آن هم چسب معمولی!

زشت‌ترین تبلت

خنده‌دارترین بخش این تبلت، منبع تغذیه‌اش است. باورتان نمی‌شود اگر بگوییم باتری این تبلت، چند باتری قلمی شارژی معمولی است که با چسب اسکاچ به هم متصل شده‌اند!

اگر تحمل‌اش را دارید، می‌توانید در ادامه تصاویر بیشتری از این تبلت را ببینید.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Phone Arena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ دیدگاه
 1. رفیق رفیق

  جالبه اتفاقا… عالی جمعش کرده…اون حافظه cfبرام خیلی جالب بود برا سرعت بالای کاردرحد هارده

 2. حمیدرضا مژده حمیدرضا مژده

  من اسم این پست رو میذارم تبلت خلاقانه… اگر خودم چیزی بسازم حتی پایینترین کیفیت هم داشته باشه برای من لذت بخشه و اون شخصی هم که این تبلت رو ساخته حتما خیلی لذت میبره که با حداقل امکانات تونسته چنین کاری انجام بده. هرچند خیلی قابل مقایسه با تبلت های تو بازار نیست ولی باحالیش به خلاقیت سازندش در استفاده از قعطاته. خیلی حال کردم با کارش.

 3. علی علی

  اگه دیجی کالا بیاره من یکی بخرم???

 4. امير اكبرزاده امير اكبرزاده

  همینم ما خودمون نمیتونیم بسازیم