زیرمجموعه‌های الفابت از تعداد الفبا بیشتر خواهند بود

۲۲ مهر ۱۳۹۴ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

«اریک اشمیت»، مدیر و یکی از پنج نفری است که شرکت الفابت زیر دست آن‌ها می‌چرخد. با این حال، اشمیت می‌گوید زمانی که الفابت تاسیس شد، او در سفر بوده و از چیزی خبر نداشته است.

مدیر الفابت می‌گوید که شرکت‌های بیشتری قرار است به الفابت افزوده شوند

اشمیت دیروز در کنفرانس Virtous Circle گفت: “از خواب بیدار شدم و دیدم که مدیر شرکت الفابت هستم. ما این شرکت را حتی بدون اینکه بدانیم چه زیرمجموعه‌هایی را شامل می‌شود معرفی کردیم. به همین دلیل هم مشغول بررسی بیشتر جزییات هستیم.”

اشمیت که مدیر عامل سابق گوگل است، در کنفرانس دیروز از موضوعات مختلف مربوط به امنیت اطلاعات صحبت کرد. او گفت که از قوانین جدید امنیتی در اروپا ناراضی است. مثل قانون Safe Harbor که هفته‌ی پیش تصویب شد و قوانین دیجیتال هر کشور را به خودش محدود کرد. اشمیت می‌گوید که این قانون، اینترنت را به هر کشور محدود می‌کند و باعث می‌شود که یکی از بزرگ‌ترین اختراعات انسان را از دست بدهیم.”

اریک اشمیت می‌گوید که شرکت‌های بیشتری قرار است به الفابت افزوده شوند. او با اشاره با تعداد حرف‌های الفبا می‌گوید: “پس از ۲۶ احتمالا به اعداد غیر جبری روی می‌آوریم. مثل عدد پی.”

او ادامه می‌دهد: “با مدیرعامل‌های شرکت‌های زیرمجموعه‌ی الفابت و شرکت‌هایی که قرار است اضافه شوند ملاقات کرده‌ام. قرار است شرکت‌های زیادی را ببینید.”

منبع: Recode

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. Avatar آیدین

  چه کراوات شیکی.

  1. Avatar محمد

   کراواتشو با رنگ چشماش ست کرده ?

   1. Avatar میلاد REAL

    اوج برداشت دوستان از یک پست در دیجیکالامگ

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه