ساخت آیفون ۷ شروع شد؛ تولید آیفون ۷ پلاس در ابهام

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

تنها چند ماه تا عرضه‌ی آیفون ۷ باقی‌مانده و براساس اطلاعات منتشر شده، اپل سفارش تولید ۷۸ میلیون دستگاه آیفون جدید داده است. امروز هم اطلاعات جدیدی درباره‌ی روند ساخت این گوشی منتشر شده که با توجه به آن‌ها اپل روند تولید آیفون ۷ را شروع کرده و این محصول در شرکت Pegatron در حال ساخت است.

شایعات می‌گویند که تولید آیفون ۷ شروع شده، اما تولید آیفون ۷ پلاس با مشکلاتی همراه است.

براساس گفته‌های OnLeaks@ اپل فعلا مراحل تولید آیفون ۷ معمولی را شروع کرده و سپس کار ساخت آیفون ۷ پلاس را هم شروع خواهد کرد. به نظر می‌رسد که آیفون ۷ پلاس توسط شرکت Foxconn ساخته خواهد شد.

البته در برخی دیگر از شایعات گفته شده که اپل در روند تولید آیفون ۷ پلاس با مشکل مواجه شده و نتوانسته دو دوربین پشت برای این گوشی طراحی کند و به همین دلیل احتمال دارد که ایده‌ی دو دوربین پشت برای آیفون ۷ پلاس اجرایی نشود. اگر این خبر صحت داشته باشد، بار اولی نیست که اپل در زمان تولید آیفون جدید آن را تغییر می‌دهد.

دوسال پیش در زمان ساخت آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس، اپل سفارش تولید شیشه‌هایی از جنس یاقوت کبود به شرکت GT eventually داده بود، اما این شرکت ورشکسته شد و آیفون ۶ با صفحه نمایشی با شیشه‌ی معمولی راهی بازار شد.

در حال حاضر ساخت آیفون ۷ شروع شده و به احتمال زیاد باید شاهد تغییرات زیادی در این گوشی باشیم. شاید شایعاتی که درباره‌ی این گوشی منتشر شده بودند، حقیقت نداشته باشند.

‌‌‌

منبع: OneLeaks‌‌‌

‌‌‌

E3_News

‌‌

کانال تلگرام دیجی کالا مگ

‌‌

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما