سازندگان League of Legends بازی جدیدی خواهند ساخت

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
League of Legends

موسسان استودیوی بازی‌سازی Riot Games، سازنده‌ی یکی از بزرگترین بازی‌های حال حاضر دنیا، تصمیم گرفته‌اند تا شغل‌های مدیریتی خود را کنار بگذارند. «مارک مریل» (Marc Merrill) و «برندون بک» (Brandon Beck) خبر داده‌اند که می‌خواهند دوباره به ساخت بازی برگردند.

این دو بازی‌ساز طبق بیانیه‌ای تازه که روی وب‌سایت رسمی استودیوی Riot Games منتشر شده، گفته‌اند: «زمانی که Riot را یازده سال پیش تاسیس کردیم، تمام مدت شب و روز به این فکر می‌کردیم که چگونه بهترین تجربه‌ی ممکن را با League of Legends ارایه دهیم. پس از موفقیت لیگ، از آن زمانی که می‌توانستیم کل استودیو را با پیتزا سیر کنیم، به جایی رسیده‌ایم که بیش از ۲۵۰۰ کارمند و ۲۰ دفتر در تمام دنیا داریم.»

در حال حاضر بیش از ۱۰۰ میلیون نفر به صورت ماهانه مشغول بازی کردن League of Legends هستند و موسسان استودیوی Riot Games هم تمام این سال‌ها به جای اینکه بازی بسازند، مشغول مدیدریت استودیوی خود بوده‌اند.

مارک مریل و برندون بک تصمیم گرفته‌اند تا دوباره شروع به ساخت بازی کنند، چون علاقه‌ی اصلی آن‌ها در بازی‌سازی است. مدیریت Riot Games هم از این پس به دست Dylan Jadeja، Scott Gelb و Nicolo Laurent خواهد افتاد که طبق گفته‌ی دو موسس این استودیو، نقش بزرگی در شکل‌گیری شرکت آن‌ها در دهه‌ی گذشته داشته‌اند.

می‌دانیم که بازی بعدی سازندگان League of Legends در همین استودیوی Riot Games ساخته می‌شود و موسسان این استودیو، قرار نیست جای دیگری روی ساخته‌ی بعدی خود کار کنند.

منبع: Eurogamerبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

یک دیدگاه
  1. Cp.mahdi Cp.mahdi

    دمشون گرم ولی سازنده های دوتا۲ میمیرن یه بازی جدید بسازن؟؟؟ فقط ۳ باشه دیگه هرچی که میخاد باشه! لعنتیا اگر بازیتون حتی شکست کامل هم بخوره اونقدر پول دارید که توی اسکناس بخوابید مشکلتون چیه مگه؟
    اصن یه پادکست برید فقط به valve فحش بدید دلمون خنک شه!‌‌ :/

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما